Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik azok az ételek amik...

Mik azok az ételek amik javasoltak egy kismamának? Főleg ha ultrahang szerint levan maradva 1 héttel?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok, de ha megyek mindig levan maradva a fejkörfogata 1 héttel. Ügye nem fogják beindítani így a szülést? Szeretném ha behozná a lemaradását. Egyébként nekem és páromnak sincs nagy fejünk.
márc. 15. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a fejkörfogata vagy az egész baba? Hány napos ciklusaid voltak? A terhességi heteket pontosan 28 napos menstruációhoz számolják, ha 35 nap közeli ciklusaid voltak akkor természetes hogy el van maradva egy héttel... Pontosabban az a nem természetes, hogy a nőgyógyászok még mindig nem számolnak ezzel és még mindig semmi mást nem néznek az az utolsó menstruáció első napját...
márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak a fejkörfogata. 28 napos ciklusaim voltak mindig.
márc. 15. 20:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen genetikai tesztet csináltattatok? Ha a többi testrészéhez képest van lemaradva a feje akkor én nem a szülés beindításán aggódnék, hanem azon, hogy egészséges-e.


Amúgy nincs olyan étel ami csak a baba fejét növeli.

márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De az is lehet hogy elmérték. Meg 1 hét az nem egy nagy lemaradás.
márc. 15. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Nincs ilyen, hogy eszel valamit és majd nő tőle a baba feje. Mondta az orvos, hogy gond, hogy ennyivel kisebb? Vagy csak te gondolod? Bár aztán meg azt írod, nem gond. Akkor miért akarod, hogy nagyobb legyen?
márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mondta, csak azt hogy 1 hét múlva meglátjuk. A többi mérete jó, csak a fejét mérte kisebbnek. Csak sok ismeröstől hallottam hogy 1 hét lemaradás még nem para.
márc. 15. 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
1 hét lemaradás nem para, az a para ha kisebb a feje a többi testrésze meg normális...
márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fehérjebevitel növelését szokták mondani, ha kicsit hízlalni kell a babát.
márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!