Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek volt halvány rózsaszín...

Akiknek volt halvány rózsaszínes folyása / barnázása a terhesség legelején, elmentetek dokihoz vele? Vagy be tudtátok normálisnak?

Figyelt kérdés

Végül mi lett?

Jól dontottel akkor?


2020. júl. 17. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Nekem egyik sem volt, viszont en biztosan elmennek a helyedbe! A barnazas-verzes progeszteronhianyt jelent!! Es az az elso trimeszterben vetelest okozhat...
2020. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En mennek. Jobb felni, mint...
2020. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ügyeletre


Kaptam progeszteront

2020. júl. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem normális, menj vele orvoshoz.
2020. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem mentem, valahogy úgy éreztem, hogy nem jelez problémát. Igazam is lett, elmúlt orvosi vizsgálat és hormonpótlás nélkül, 29 hetes terhes vagyok. De ez csak én vagyok, másoknak meg nem múlt el és elment a baba.
2020. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elmentem vele dokihoz, a baba jól volt, nekem bakteriális fertőzésem volt és arra kaptam hüvelytablettát, valószínűleg az marta ki nekem és az okozott rózsaszínes folyást. Abbahagytam és azóta sem jött elő.
2020. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elmentem ügyeletre, mire odaértem már nem volt semmi igazából csak egy barna folt volt a bugyimon de megijedtem. Azt mondta az orvos, hogy ez ilyenkor vagy megmarad vagy nem (kb 5 hetes volt a terhesség), és írt fep progeszteront. Lehet anélkül is megmaradt volna, nem tudni, mindenesetre mostmár 26. hétben vagyok és minden rendben van, azóta nem fordult ilyen elő.
2020. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

volt,rohantam orvoshoz és elküldött..nagyon dühös voltam.Mondtam volt már vetélésem,ami így kezdőtőt. Nem érdekelte,nem vizsgált meg. Kérdeztem,hogy progeszteron pótlást kaphatok-e? nem kaphatok..

Ismeretség által elintéztem a progeszteront és megmaradt a babám hála istennek..de ez,ahogy viselkedett az orvos..Ja és vissza mentem hozzá,mikor ismét véreztem,hogy adna e javaslatot,hogy ne dolgozzak. Szerinte így szabad dolgozni. Kösz...Szerencsére a házi dokim azonnal kiírt fekvőre.

2020. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jézus, milyen orvosok vannak.

Nekem is volt/van, voltam dokinál többször is. Először ka0tam progit, aztán emeltek rajta.

Még nem vagyok túl a kritikus időn, de engem megnyugtatott, hogy szépen fejlődik.

2020. júl. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, azonnal mentem és jól döntöttem!

Progeszteron + emelt magnézium!

2020. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!