Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond lehet ez? Gombás fertőzés?

Gond lehet ez? Gombás fertőzés?

Figyelt kérdés

Egy hete késik a menstruációm, teszt pozitív. Néhány napja sűrű, fehér folyásom van, viszketés nincs, de máskor sem volt, és mégis gombás fertőzésem volt. Szóval lehet most is az van. Időpontot kértem már orvoshoz, de csak 26-ára kaptam.

Gondot okozhat vajon, hogy addig nem lát orvos? Annyi mindent olvasok, valahol, hogy 12. hétig nem is kezelik, máshol meg hogy komoly problémát okoz, ha nincs kezelve.


márc. 17. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem eleve suru feher folyasom volt amikor terhes lettem. Es egy jo darabig eltartott de nem volt semmilyen fertozesem.

De lehet,hogy neked az van . Soron kivul nem tudsz menni? Ilyen esetekben ellatnak, legalabbis nalunk az SZTK-ba igy van.

márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem 5 hetesem massziv gombám volt. Canesten kombit használtam rá!az orvosom csak annyit mondott hogy ő se tudna jobbat adin ilyen kicsi terhesen. A késöbbiekben már mást kaptam.
márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!