Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány évesen estetek teherbe,...

Hány évesen estetek teherbe, megtartottátok-e?

Figyelt kérdés

márc. 18. 18:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%

23, és 30.

Mivel tervezett gyerekek voltak igen megtartottuk őket

Illetve 28 évesen volt egy missed abom, ő is tervezett volt, így most három gyermekem lenne .

De marad a kettő, harmadik már nem lesz.

márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%
1x estem eddig én is teherbe, akartam is :) 24 évesen, természetesen megtartottam.😊
márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, jöhetnek még! leginkább amiatt érdekelt, mert 27 éves vagyok, most van egy új kapcsolatom, körülöttem viszont már rengetegen házasodnak, szülnek is, így picit olyan érzésem van, hogy lemaradtam az életről. 30 felett tudom, hogy nehezebb lesz, de párom sem akar még vagy 3 évig gyereket. Azért remélem, hogy ha későn is, de hozzánk is bekopogtat majd a gólya. :)
márc. 18. 20:45
 14/24 anonim ***** válasza:
51%
Hátha kicsit majd ha erősödik a kapcsolat, hamarabb akar gyereket a párod, mert úgy veszem ki a szavaidból, te így szeretnéd. Kívánom, hogy a legjobban alakuljon, ne félj, azért elkesve nem vagy :)
márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
63%

#13! Na, hát akkor én tudlak megnyugtatni. 41 évesen, sajnos, az élet nem tartotta meg, vetélés lett. Így most 42 évesen, persze megtartom, remélem a sors is úgy akarja már.

Azért eddig ne varj, ha nem muszáj 😂De még semmiről nem vagy lemaradva.

márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtatást és jó babavárást! :)
márc. 18. 21:50
 17/24 anonim ***** válasza:
67%

Először 34 évesen, nem volt ugyan tervezett, de megtartottam volna, viszont sajnos missed ab lett.

Utána 35 évesen (egy kémiai után), ő meg is született :)

Szóval nekem is összejött, de nem volt zökkenőmentes...

márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%

Köszönöm szépen!

#15

márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%

33 evesen.

27 evesen egyaltalan nem vagy elkesve, van meg biztonsagosan 15 eved !

márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
62%
31 és 34 évesen. És dehogy volt nehéz. Elsőre összejöttek. Nyilván megtartottuk, hisz ez volt a terv.
márc. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!