Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány évesen estetek teherbe,...

Hány évesen estetek teherbe, megtartottátok-e?

Figyelt kérdés

márc. 18. 18:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
80%
27 evesen, megtartottam.
márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
20, 30 és 32 évesen és megtartottuk őket (legkisebb ősszel érkezik)
márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

24 voltam a fiammal, ő tervezett baba volt. Aztán sokáig próbálkoztunk, de feladtuk. Elkezdtünk utánanézni az örökbefogadásoknak (nem akartam mindenféle hormonokkal meg beavatkozásokkal szenvedni évekig), erre 28 évesen itt vagyok 25 hetes kismamaként.

Persze tudta a kisasszony, mikor kell jönni, mert éppen munkahelyet váltottam, mellette államvizsgáztam is levelezőn :D De a munkahelyemen normálisak voltak (3.napomon derült ki, azt hittem csak gyomorrontás…) és nagyon örültek neki. Már visszamentem dolgozni, de csak május közepéig.

Nem vagy elkésve szerintem. A fiammal amikor gondozásra mentünk, volt egy nő, aki az elsőt várta 44 évesen. Mondjuk én többnek néztem. Na neki minden baja volt, szegénykémmel nem tudom mi lett. Addig ne vàrj.

márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Elösször 22 sajnos elment majd 23 és 25évessen velük minden rendben van.
márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!