Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után vagyok 1 évvel, 1...

Szülés után vagyok 1 évvel, 1 hete késik a menstruációm!?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra, tanácsokra vagyok kíváncsi😊


13 hónapja szültem császárral, azóta nagyon pontos lett a menstruációm, és erős is..

Fogamzásgátlót szedek, 8 napja fogyott el az utolsó szem, mindig másnapra megjön! Most másnap nagyon erős görcseim voltak, harmadnap is, aztán ez teljesen elmúlt. Tegnap vettem egy tesztet, de amikor reggel meg akartam csinálni, megjött. Ami kb 5 percig tartott, mert az volt az utolsó vérzésem. Azóta semmi

Hívtam a nőgyógyászomat, aki 28.-án reggel tud fogadni, hívtam a kórházat, ők április 3. Úgyhogy kivárom a nőgyógyászom, viszont érdekelne hogy esetleg mással is volt e már ilyen ?!

Tesztet csináltam a biztonság kedvéért, de negatív lett. Vagy tényleg nem vagyok terhes, vagy még nagyon korai… de gyógyszer mellett ?!


márc. 20. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőmmel volt ilyen, valahogy gyógyszer mellett volt peteérése, de nem lett terhes. Azért nem jött meg neki mert valahogy közben éresnek indult egy tüsző és megakadályozta a vérzést. Utána írtak neki magasabb hormontartalmú gyógyszert.
márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha a teszt negatív, totál felesleges jövő héten dokihoz menni.
márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
#2 Nem azért kell orvos mennie, mert terhes, mert 99% hogy nem az, hanem azért hogy kiderítsék miért nem jött meg neki a fogamzásgátló szünetében, mert ez nem normális.
márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 Igen ezért megyek!

Csak nem tudom, hogy most kezdjem el szedni megint a gyógyszert, mert ugye a menstruáció után kell. Ha ezt lehet annak nevezni..

márc. 20. 12:39
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Nekem alapban úgy van, hogy vasárnap abbahagyom, csütörtök reggel jön meg.

Volt, hogy már szerda reggel megjött, de volt hogy péntek este.

Voltam vele dokinál, semmi baj nincs ezzel azt mondta.

márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös: a kérdezönek egy hete már meg kellett volna jönnie a vérzésének, nem egy napról van szó!
márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4 Szerintem folytasd a szedést. Ezeket a gyógyszereket akár folyamatosan is lehetne szedni, szünet nélkül, nem baj hogy nem jött meg.
márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Van akinek annyira elvékonyítja a nyálkahártyát hogy nem jön meg
márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!