Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba méreteihez igazitja a...

A baba méreteihez igazitja a dokim a szülés időpontjàt,ez normális? Már három hetet előrehozott,mint ahogy a menstruációtól lenne az időpont

Figyelt kérdés
dec. 18. 18:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert geszt. hetekben számolva IS lehet koraszülött.
dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hàt akkor nem tudom az én dokim miért csinàlja.
dec. 18. 18:47
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A 12. heti genetikai ultrahangon igazítanak rajta, ha szükségesnek látják (pl. 1 héttel nagyobb vagy kisebb), mert addig a pontig nagyjából egy ütemben fejlődnek a magzatok. Utána már egyre inkább közbeszól a genetika, és ebből a szempontból nem lesz mérvadó a mért érték. Azért, mert egy baba nagy, még nem lesz érettebb a tüdeje.
dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm
dec. 18. 19:30
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Hàny hetes vagy? A vège felè csak saccolni tudjàk a mèretet.
dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A 12. Heti genetikai UH a mervado.

Nálam is össze vissza írta. Eredetileg július 17.

Aztan Augustus 2(wtf)

Július 5

Július 21

En sem értettem, állandóan rám hozták a frászt hogy kicsi lesz és koraszülött. Ehhez képest július 16-an született 39+6-ra majdnem 4 kilóval. Mindig a kiskonyvbe írt időpont a fontos, addig nőnek egyszerre a babák. Utána már genetika (is) közbe szól.

dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom 2 hete elmentem,h 26 hetes vagyok,hazajöttem,27 hetesen,ma elmentem 29 hetesen meg hazajöttem 30. Elmentem 15 perc vizsga,hazajöttem úgy értem. 1770 gram a baba
dec. 18. 19:50
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Ilyenkor csak saccoljàk a mèreteket. Ha tènyleg nagyon eltèr, akkor nem dàtumot kell mòdosìtani, hanem a cukrodat megnèzni.
dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem 32 hetesen volt 1800gr a babám, és még sem mondták azt hogy hölgyem maga 30hetes nem 32..Érted. Mikori az utolsó menstruációd dátuma?
dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az UH leletre mindig ráírják, hogy méretek milyen korú magzatnak felelnek meg. Ez nem azt jelenti, hogy azt állítják, ennyi idős a terhességed. Csak hogy átlagosan ilyen korú magzatok ekkorák. Nem lehet, hogy erről van szó? Vagy a kiskönyvbe a szülés várható időpontja rubrikát is módosítja állandóan?
dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!