Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig számít kémiai terhesség...

Meddig számít kémiai terhességnek?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam hogy kémiai terhessége volt valakinek. Na de mégis meddig számít egy terhesség kémiainak?

márc. 20. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
A kémiai terhesség az az első pár hét.kb max 5. hét szerintem.
márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig csak biokémiai módszerekkel kimutatható a terhesség, képalkotó diagnosztikai módszerekkel nem.


Magyarul ha azelőtt ér véget a terhesség, hogy Uh-val kimutatható lenne, de a vizelet teszt és a vérvétel pozitív.


Előfordulhat olyan hogy a pozitív teszttől akár 3-4 hét is eltelik így, hogy nem indul be a vetélés és nem kimutatható Uh-val a terhesség, akkor kürettel vetnek véget a helyzetnek.

márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kémiai pl mikor már a nemvárt menstruáció előtt pozitív a teszt, majd utána mégis megjön időben vagy pár nap késéssel

nekem novemberben 31.ciklusnap lett + a tesztem és a 34.en kezdtem vérezni (26 napos ciklusaim vannak de először nem gondoltam semmire, biztos csak késik, de már hányingerem volt)

én a 36. nap mentem dokihoz és megvizsgált, mert nekem ennyi idő alatt el is múlt a vérzés, viszont már semmit nem találtak és a hcg szintem is 0,2 lett. igazából őt is inkább kémiainak nevezném

márc. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!