Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halálfélelem és terhesség......

Anneee25 kérdése:

Halálfélelem és terhesség... Hogyan múlhat el a szorongásom?

Figyelt kérdés

26 hetes kismama vagyok. Nagy túlsúllyal estem teherbe, nem így terveztem. Az első trimeszterben fogytam 14 kgot, eddig 5 jött vissza.

Mégis félek, nagyon félek,hogy nem élem túl a terhességet.Halálfélelmem van. Császárral fogok szülni, félek a tüdőembóliától, komplikációktól.

Terhesség előtt egy bátor, vidám életszerető nő voltam : utaztam, dolgoztam, világot láttam. Most pedig folyamatosan rettegek....



márc. 20. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Hány kg az annyi?
márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne élnéd túl? A császár egy rutinműtét, nem szoktak belehalni. Eddig nem volt semmilyen műtéted?
márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bogica0616 ***** válasza:
97%
Ezek csak a hormonok. Két terhességem alatt a végén hasonló tüneteim voltak mint neked. 2 császármetszésem volt, nem volt probléma közben és után sem, hála az égnek. Tervezett császár közben kevés gond fordulhat elő.
márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Pszichológust érdemes lenne felkeresni
márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért meghalni ritkán szoktak, még a nagyon kövérek is a terhesség/császármetszés során a fejlettebb országokban.
márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Miért lesz császár?
márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

Baj akkor van ha nem kap vérhigítót császár után.Én két császáron én egy sima szülésen vagyok túl.Az első sima szülés 82 kg - mal.

2.császár 95 kg

3.csáazár 108 kg. :(

Durva ,de ez van.Lányom 1 éves,most 85 kg körül vagyok,lassan megy lefelé.

márc. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!