Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kerek 10 hetes terhes vagyok...

Kerek 10 hetes terhes vagyok ma, a hasam mégis annyira lapos hogyha le fekszem még befele is Áll. Lehet baj ?

Figyelt kérdés

elég vékony alkat vagyok de azert ilyenkor már egy minimális valami nem kellene látszódjon?

A pici a vizsgálaton még 3 nappal nagyobb is volt.



márc. 18. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Félidőn túl látszott csak a hasam mind a 3x,és akkor is rá tudtam volna még fogni,hogy picit híztam.26 hetesen lett olyan hasam,hogy tagadhatatlan lett.Semmi baj nincs,nem kell még látszania.
márc. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a magzat kB 30 mm, azaz 3 centi. Szerinted egy 3 centis, 10 grammos valaminek már látszania kellene?

Ilyenkor a baba pont akkora és úgy néz ki, mint egy gumimaci. Nézegesd egy kicsit hogy annak hogy kellene látszania...

márc. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező picit olvasgass utána a terhességről,hogy később se érjen semmi váratlanul. Nem kell látszódnia 10 hetesen, sőt nem is látszik. Akinél igen az puffadás és az eltűnik az első trimeszter után. Mi látszódna?:D Az elsőnél 20 hét után kezdett valami,addig ilyen kis puffadásszerű valami volt. Másodiknál hamarabb picit,most 27 hetesen olyan mint az elsőnél 35. Sajnos. :D Jobb volt a pici has. Ismerek olyat aki bement 38 hetesen szülni a harmadikkal és akkora hasa volt,hogy az hitték kb 25 hetes. Genetika is ez.
márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj
márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak végig olyan kicsi volt a hasa, hogy mikor ment szülni, ránézésre nem hitték el, hogy azért ment. Vékony volt alapból és nem hízott. Ennek már harmincsok éve.
márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3 hónappal szülés előtt még semmi nem látszott a hasamon, egy kis puffadásnak tűnő, jól bekajáltam pocakom volt..

Mikor mentem szülni, megkérdezték, hogy mit szeretnék? Mondtam, hogy elfolyt a magzatvizem, és 5 perceseim vannak.. Elnézést kértek, mert félidősnek néztek.. :D

184 cm vagyok, 75-tel kezdtem, 82-vel mentem szülni, 74-gyel jöttem haza.

márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem látszódott ilyenkor. Kb 15 hetes volt, amikor kezdett hasra hizasnak tűnni a dolog, majd 17-18 hetesen kezdett terhesformája lenni a pocaknak, de még akkor se volt nagy. Később így is hatalmas lett, elég hamar amúgy :D szóval az az átlag, hogy 10 hetesen még semmi nem látszik, picik ilyenkor még nagyon. :) boldog babavarast, babazast!😊
márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"elég vékony alkat vagyok de azert ilyenkor már egy minimális valami nem kellene látszódjon?"


Nem csak ezen múlik. Volt egy kolléganőm, extra vékony alkat, mikor éppen csak volt egy kis hasa, aztán kérdeztem valakit, jól látom, hogy terhes, aztán felvilágosítottak, hogy persze, már 7 hónapos terhes.

márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
18 hetes vagyok, ugy nezek ki mint aki jot evett.
márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!