Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi és milyen erősségű...

Mennyi és milyen erősségű görcsölés normális a terhesség elején?

Figyelt kérdés
Lombikos vagyok, érthetően kicsit jobban aggódok. Most vagyok 5 hetes pár napos, de szinte mindennap görcsölök, annyira, hogy még elviselhető, de már elég zavaró. Voltam uh-n a meddőségiben, ott amennyire lehet látni, mindent rendben találtak.

márc. 22. 07:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy vérzés/barnázás nincsen, de szerintem nekem a progeszterontól nem is jelentkezne, amíg használom.
márc. 22. 07:49
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Progeszteron szedese mellett is lehet verezni, ha nem annak a hianya a problema. Sztem a meddosegi kezeles utan fokozottan figyelnek rad, amit tudnak, megtesznek, bar sajnos sok mindent nem tudnak, ha valami miatt nem akarna megmaradni. A valasz a kerdesedre: A gorcsoles az en orvosaim szerint normalis, akar meg kifejezett fajdalomba nyuloan is. Szedj/igyal jo minosegu magneziumot es pihenj sokat. Mikorra rendeltek vissza?
márc. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Amíg nem vérzel, bármennyi és bármilyen erősségű szinte. Nekem annyira görcsölt, hogy éjszaka felébredtem rá.
márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem magnézoum.hoány miatt görcsölt keményen utána jöttem rá,hogy nekem kevés az 1 2 azem
márc. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nem csak te aggódsz és nem azért mert lombikos vagy.

Amikor én ennyire az elején voltam, biztos voltam benne hogy meg fog jönni, annyira fájt a hasam.

Most 23 hetes vagyok, ugyanúgy fáj, hiába szedek marék számra magnéziumot és hiába pihenek Nagyon aggasztó.

márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Én az előző terhességemnèl progeszteron mellett is barnàztam, véreztem. Úgyhogy amiatt ne aggódj.
márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem 6-7 hetesen folyamat úgy görcsölt, mintha meg akarna jönni. Progeszteront kellett szednem. Most 21.hétben vagyunk, kopp kopp eddig minden rendben.
márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

mind a 2 terhességemnél az első 12 hetet végiggörcsöltem. Erősebb görcsök voltak, mint mensikor.

Már sokszor a zavaró, gyógyszer kell kategória volt.

márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nekem is nagyon erősek voltak. A második trimeszter jobb volt.
márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Nyugi, én progreszteron mellett is simán elvetéltem sajnos☹️ Csak a menstruáció nem jött meg addig, mert a méhnyálkahártyát nem hagyta leválni.

Ne aggódj, szedd a magnéziumot. Ha mindent rendben találtak, akkor egyelőre rendben is van. A többi a jövő zenéje, de innentől nem rosszabbak az esélyeid azért, mert lombikos vagy.

márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!