Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miben másabb a terhesség...

Miben másabb a terhesség tünete ként jelentkező mellfájdalom, mint a menstruáció előtti? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
márc. 22. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal sokkal erzekenyebb , rendesen faj. Arra szoktam felebredni, hogy hozza er a takaro es hihetetlenul faj, feszit.
márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Egyik szülésem alatt sem sirtam a fájdalomtól de a második terhességem legelején a mellfájdalomtól igen.

Alvás közben sírva fordultam meg, vezetés közben ha volt egy kisebb bukkanó ordítani tudtam volna.

Érdekes mert az elsőnél semmi ilyen nem volt

márc. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
A mellfájdalom a késés előtt után ugyanolyan volt, mint amikor megjött.
márc. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az esedékes menstruáció előtt mindegyiknél pont olyan volt, mint a PMS-es mellfájdalom. Kb a terhesség 5., 6. hetétől lett más érzés. Nagyon-nagyon érzékeny volt a mellbimbóm és a mellem is másképpen, erőebben fájt.
márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem annyi, hogy terhesen egyáltalán nem volt sem mellfeszülésem sem mellfájdalmam, a pmsben meg igen.
márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Késés előtt ugyanolyan volt.

Később lett nagyon fájdalmas, sokkal sokkal érzékenyebb, de addigra már nem volt kérdés hogy mi miatt fáj.

márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mensik elött nekem egyáltalán nem volt mellfájásom.


Terhességnél mind a 2nél volt. Ezek voltak az első terhestünetek.

5-6.hét közt kezdődött. Égett, Fájt. Én, aki melltartóba szoktam aludni is, mert nélküle megőrülök, nem bírtam elviselni.

kb 2 hétig tartott nálam.

márc. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmiben. Nem terhesen vagy fáj a mellem vagy nem. Ha igen, akkor, ha elmúlik, másnapra tudom, hogy megjön. Ha nem fáj, akkor ugye elmúlni se tud. Terhesen nem fájt. Később fájdogált kicsit, de egyáltalán nem volt vészes. Csak ebből biztos nem jöttem volna rá, hogy terhesség, mert annyira nem különbözött. Igazából még most se. Elvileg néha nődögél, mert centi alapján nagyobb, de fel se tűnne. Néha olyan semmi, ha nem tudnám, hogy terhes vagyok, azt hinném, meg fog jönni, mert összeesett a mellem. (18hetes vagyok)
márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 3 hétig fájt és nagyon érzékeny volt a melltartótól is majd megőrültem aztán elmúlt.
márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az elejen nekem semmiben nem volt mas, kb ugy a 8. hetig pont ugy fajt az egesz mellem, mint terhesseg nelkul, menstruacio elott.

Na viszont utana egy pokoli mellbimbofajdalom kezdodott, ami szulesig kitartott, na az annyira durva volt, leirni se tudom. Soha nem ereztem meg hasonlot, a szoptatas se volt annyira kellemetlen, mint ez a fajdalom terhesseg alatt.

márc. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!