Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap előtt reggel és ma is...

Tegnap előtt reggel és ma is csináltam egy Clearblue Rendkívül korai tesztet és mindkettő vékony kék csíkos lett. Szerintetek pozitív? A két teszt eredménye ugyan úgy néz ki.

Figyelt kérdés

márc. 23. 16:08
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy holnap kellene megjönnie a nemvártnak. Viszont 4 napja 0-24ben hányingerem van, jön a savam és 2x hánytam.
márc. 23. 16:11
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Rakj fel képet és megmondjuk :)
márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges a terhesség, de a tüneteidet biztos, hogy nem ez okozza
márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Itt a kép a tesztekről:



[link]

márc. 23. 17:52
 5/27 anonim ***** válasza:
Hát ez pedig pozinak néz ki viszont az nem túl jó hogy kb semmit nem erősödött. Én csinálnék facelle tesztet 2 nap különbséggel. Az szépen szokta mutatni ha erősödik.
márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Az előző link törlődött..


[link]

márc. 23. 18:10
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is ilyen volt, es 19 hetes terhes vagyok.
márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem októberben volt ilyen, pont ugyan ez a teszt. 3 nap késéssel jött meg, és durván görcsöltem.. vszeg nekem elkezdődött valami, csak nem maradt meg…

De neked szurkolok hogy ez pozitív legyen! :)

márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ez pozitív, az nem kérdés. Annyit jelent, hogy a teszt készítésekor volt hcg a szervezetedben, tehát terhes vagy. De egyetlen teszt sem lát a jövőbe. Csak remélni tudjuk, hogy minden rendben lesz. Ha erősödött volna, az még biztató lenne, de elvileg ezek a tesztek nem alkalmasak a hcg szintjét kimutatni, csak van-nincs az eredmény.
márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Én azért csináltam mindig 2 félevtesztet, mert 2 teszt nem csap be, predi, facelle, de ilyenkor már az x epilen is derengeni szokott
márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!