Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap előtt reggel és ma is...

Tegnap előtt reggel és ma is csináltam egy Clearblue Rendkívül korai tesztet és mindkettő vékony kék csíkos lett. Szerintetek pozitív? A két teszt eredménye ugyan úgy néz ki.

Figyelt kérdés

márc. 23. 16:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Ezek pozitìvak, viszont nekem egyik napròl a màsikra nagyon sokat erősödött. Csinàlj egy màsik tìpusù tesztet is szerintem.


20 hetes km

márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Értem, viszont egy 300Ft-os teszt nem mutat ki semmit, ami elvileg 10es érzékenységű..
márc. 24. 07:26
 13/27 anonim ***** válasza:
Akkor rossz a cb teszt és nem vagy terhes
márc. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Mind a kettő rossz?😅

Nem gondolom..

márc. 24. 08:10
 15/27 anonim ***** válasza:

Akkor terhes vagy!ha más teszt negatív akkor igen szarok ezek a tesztek .egyebként ha rákeresel akkor mostanában csak a gond van velük. Az sem biztató hogy nem erősödött a hőn imádott cb teszted. Picit gondolkodj!

Sokszor voltam terhes igy tidom miről beszélek. Legalább 2 fajta tesztel néztem mindig és azt is hogy erősödik vagy nem .

Egy tesztnek sose hittem mert rengeteg szar teszt van!(cb is)

márc. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Az nem terhesség, ha ragaszkodsz egy teszthez, mert az mutat pozi eredményt. Ez a teszt engem is jól becsapott. Nekem vastam csíkom volt mégse voltam az. A dokinak is bevittem a HCG eredménnyel együtt amit vérből csináltattam miszerint nem voltam terhes. Csak lesett. Ez egy drága sz*r teszt. Ha a többi negatív én inkább azoknak hinnék
márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
53%
Már most látszik ,hogy luxus gyerek lesz(ha lesz) mert csak a méreg drága teszt mutatja ki!🤣🤣
márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:

Szurkolok, hogy baba legyen :)

Ha időn belül volt, akkor nincs probléma , szép pozitív. Viszont ha időn túli, akkor sajnos nem ennyire egyertelmu, nekem ugyanilyen csikocska lett 2x is idon tul, es egyertelmu negativ volt a tobbi fajta teszt .

márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Kedves vagy☺️

Mind két tesztnél már 3 percen belül nagyon, nagyon halvány vastag pozitív volt. Aztán ahogy száradt úgy rajzolódott ki mind két vékony csíkocska. Az a helyzet, hogy 5 hete volt egy spontán vetélésem és ha most baba van, akkor nem tudom, mikor sikerülhetett. Lehet még extra korai és azért nem mutatja az olcsó teszt. Nem tudom.. Holnap reggel újra tesztelek.

márc. 24. 09:05
 20/27 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Két missed ab meg egy kémiai utàn annyit tesztelgettem, hogy rengeteg pènz ràment volna clearbluera. Én vettem egy 50 darabos olcsò màrtogatòs tesztet ès azokat hasznàltam. 6 nappal a nem vàrt előtt màr nagyon halvànyan mutatta ès utána napròl napra erősödött. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nyugodtan megbìzhatsz olcsòbb tesztekben is. Ha baba van, fogja mutatni.
márc. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!