Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

20 hetes terhes vagyok, nem élek a szüleimmel. Ők meg nem tudnak semmiről semmit, és nem is tudom hogyan mondjam el nekik.

Mikor együtt laktunk terhes maradtam és kényszerítettek hogy vetessem el, 18 éves voltam. Az abortusz után nagyon földön voltam lelkileg, és mai napig bánom amit tettem..

Ma 21 vagyok, nem volt tervezett baba. pozitív terhességi teszt után , el öntött a vér.. az orvosok azt mondtak hogy vetélés . Közben a baba tovább fejlődött, és nem is tudtam .

Félek elmondani, félek hogy csúnyán fognak reagálni.. volt már valaki ilyen helyzetben?


márc. 25. 10:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Elmondod és kész. Te döntésed te életed. Már amúgy sem lehet mit tenni. Gondolom már dolgozol, ha külön vagy.

Ha rondan reagálnak akkor ne engedd és lépj le.

márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak mondd el, ez egy tény. Azt, hogy tervezett vagy majdnem elment, nem kell elmesélni.

És gondolkozz el azon, hogy 3 éven belül hogy lehetsz másodszor is terhes úgy, hogy nem is terveztétek. Egy gyerekhez több felelősséggel kell állni!

márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Anya, Apa, terhes vagyok! - Így.


Gyereket fogsz szülni és felnevelni. Tessék felnőni a feladathoz, kezd azzal, hogy nem pánikolsz azon, hogy el kell mondanod a szüleidnek.

márc. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
10%
Anyu, apu, segítetek intézni a csok-ot meg a babavárót?
márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Külföldön élünk. És igen dolgozom 18 éves korom óta. Mindketten én is párom is .

De olyan furán gondolkodnak, tehát már előttem van hogy reagálnak . Gyereknek gyerek . Vetesd el, nem fogsz tudni törődni vele stb…

márc. 25. 10:55
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Talán nem véletlenül tekintenek gyereknek, ha még azt se tudod, hogy kell védekezni.
márc. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Szerintem 50 évesnek is gyereknek leszek tekintve . Mert ők olyan szülők akik “csak jót akarnak” ;)

És ki mondta hogy védekeztunk? Nem terveztük, az nem azt jelenti hogy vedekeztunk , és azt sem jelenti hogy nem vállaljuk érte a felelősséget🤦🏽‍♀️

márc. 25. 11:02
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

En se lennék rád büszke, hogy 21 évesen masodjara vagy terhes.

Nem kertelnék a helyedben, hogy akarod elmondani? Nyálas kiscipőt is adhatsz nekik, de valószínű Bem fogjak díjazni.

márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

21 eves vagy es mar ketto nem nem kivant terhesseg, jol nyomod !


Amugy meg ha 21 evesen ez a legnagyob problemad, hogy hogy mond el a szuleidnek, akkor itt tenyleg vannak bajok.

márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, másnak lehet már az 5dik, lehet neked is , csak osztod az észt :))
márc. 25. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!