Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 éves vagyok és gyereket...

21 éves vagyok és gyereket várok. Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Nem terveztem gyereket, de felelősséget vállalok érte. Igyekszünk az apukával megteremteni az anyagi javakat is. Csak azt nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek? Ahogy ismerem őket nagyon el fognak ítélni, mivel még túl korai. Sőt, szerintem többet nem is állnak velem szóba... Hogy mondjam el nekik, hogy jól viseljék? (Mély beszélgetésekről szó se lehet, annyira nem vagyunk jóba, meg nem olyan emberek, akikkel lehet...)

2017. okt. 28. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Hat ha nem vagytok olyan joban akkor nem tokmindegy? Anya, apa terhes vagyok. Azt kezdenek az infoval amit szeretnenek.
2017. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezzel a közlési móddal azt érném el, hogy a maradék 6 hónapban piszkálnának.
2017. okt. 28. 22:30
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Ultrahangkeppel, vagy videoval, es a 12. het utan. Semmikepp sem ugy, hogy ,,van egy meglepetesem", hanem ezt igy, ahogy leirtad, hogy nem terveztetek, de mar itt van, szerintetek is korai, de ha mar igy alakult, vallaljatok erte a felelosseget.
2017. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
mond el és kész , gondolom már am is külön élsz
2017. okt. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Komolyan, mi van az én generációmmal??! Ember felnőtt nő vagy,nem? Oda álsz eléjük és elmondod, h nagyszülők lesznek.

Azt kész, nem értem, h mit kell túlbonyolítani.

Ha meg dolgozol, külön élsz akkor egyáltalán nem.értem, h mit parázol.

2017. okt. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
21 évesen szültem a nagylányom. Felnőtt vagy!!!! Mi van a mai generációval?? Egyszerűen mond el és kész.
2017. okt. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
ha nem akarsz mondani semmit szavak nélkül is lehet ... egyszerűen veszel 1 kis cipőcskét... amikor ott vagy ki rakod az asztal közepére és várod a reakciót.. mi így közöltük párom anyjáékkal azt hittük kitagad minket aztán nagy öröm lett nem akadt ki hogy még korai... ti döntitek el hogy szeretnétek-e vagy sem felnőtt nő vagy és gondolom már nem a szülőkkel éltek... :)
2017. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Figyelj, én 28 éves vagyok 2 diplomával hátam mögött és alig mertem elmondani nekik, hogy kisbabát várok. Amikor ezt anyunak elmondtam, annyi volt a reakciója, hogy azt csinálunk a párommal, amit akarunk. Azóta megszakította velünk a kapcsolatot. Apámnak pedofil hajlamai vannak,mert belesett sokszor a fürdőbe amíg otthon éltem, megjegyzést tett a melleimre és fogdosta a fenekem. Anyutól onnan jön ez az utálat felém, hogy alapból engem is utál, mert én nem akartam soha az ő nehéz életét élni. Másrészt ki nem állhatja a gyesen lévő kismamákat, mert szerinte azok semmit sem dolgoznak. Elnézést a kisregényért, egy szó, mint 100. Az ilyen szülőkkel nem fogsz tudni mit kezdeni. Magatoknak szülöd, nem másnak. Nekem sajnos az a tapasztalatom, hogy az ilyen szülők mindig beleképzelnek egy szerepbe téged és nem tudják elviselni, ha nem úgy élsz vagy azt teszed, amit őt akarnak. Mivel 21 éves vagy és dilemmát okoz neked , hogy mond el itt van a kutya elásva. Nem 16 éves vagy már, de ha annyi lennél akkor is kötelességük lenne egy szeretetteljes légkört biztosítani.
2017. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hogyadm ondtad el a terheségedet?
2021. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!