Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik voltak babamozin, tetszet...

Akik voltak babamozin, tetszett, ahogy akkor kinézett a babátok?

Figyelt kérdés
Nekünk abszolút nem volt együttműködő a baba, az ultrahangokat se szereti, itt is mondhatni "menekült". Így nem készültek szép fotók, és 15 perc után kértük, hogy inkább hagyjuk pihenni, mert láthatóan nem tetszik neki a dolog. Egyetlen kép készült az arcáról, amin nem takarja magát teljesen, és őszintén szólva csak egy nagy orr látszik belőle azon is. Mondta a szonográfus, hogy már most több cm-es a haja, ráadásul mindketten az apukájával erősen göndör hajúak vagyunk. Azóta a lelkiszemeim előtt egy nagy göndör hajú, krumpliorrú, nem szép baba van. Elkezdtem félni, hogy nem fog tetszeni mikor megszületik. Érzett így más is? Végül mennyire hasonlított a baba születés után az 5D mozin látotthoz képest?
márc. 25. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj, de en ilyen butaságot még nem is hallottam.

Az én masodik fiam kifejezetten csúnya újszülött volt. De NEKEM ő volt a legszebb a világon, mert ő volt az en babám.

Viszont hogy egy babamozi után fanyalogni, merthogy neked "nem tetszik" a baba... aki még meg sem született... sürgősen tegyetek rendet a fejetekben. Nem babamozizni kell, hanem lélekben felkészülni a szülőségre. A te gyereked lesz, akármilyen is. A szülői szeretet feltétel nélküli.

márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hányadik héten voltatok?
márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Egyiknek sem volt soha semmi köze ahhoz, amit UH-n láttunk. Az meg, hogy csúnya lesz... Ember, hogy lenne csúnya, amikor a szerelmed szemét, az anyád mosolyát meg a saját hajszínedet látod majd viszont rajta?
márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Első lányom nagyon együttműködő volt, teljesen úgy nézett ki mint a képen.

Most várom a másodikat, hát ő fogta magát és az arca elé rakta a 2 kezét és a 2 lábát is. Alig lehetett 1-2 képet csinálni. Amikor kicsit zargattuk a pocakban, akkor megrugta az ultrahang fejét és visszarakta a lábát. Békénhagytuk, mert látszott, hogy nemakarja.

márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A miénk konkrétan végig fintorgott meg pofákat vágott, de bennem nem volt az, hogy csúnya, te jó isten...
márc. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, biztos ez is nagyon egyéni, de több ismerőstől is hallottam már, hogy újszülöttként nem tetszett nekik a gyerekük, aztán majd 4-5 hónaposan már egészen másképp nézett ki. Szerintem nem szörnyű dolog, ha valaki ezt őszintén felvállalja. A szeretet meg nem ettől függ, mi sem voltunk tesómmal nagy szépségek kiskorunkban, mégis nagyon szerettek a szüleink. Nem is írtam olyat, hogy ne szeretném a babánkat vagy bármi ilyesmi.

31 hetesen voltunk.

márc. 25. 11:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
2 babával voltam babamozin szép kékpeket kaptunk ,de akkor se tudtam elképzelni hogy milyen lesz ha kint lesz. Nem voltak szépek mikor megszülettek de ezt én is láttam viszont szépen kikupálodtak és már azt mondom hogy tenylegesen hasonlítottak az uh képekre😀
márc. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem volt túl együttműködő a kisfiam, takarta is az arcát, csak oldalasan lett 1-2 kép, de nagyon örültünk azoknak is, és a férjemnek pláne nagy élmény volt, mert ez volt az egyetlen UH, ahol bent lehetett. 🙂

A füléről már ott látszott, hogy tőlem örökli, így is lett. Meg a haja is látszódott. Nagy hajjal született. 29 hetesen mentünk.

márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem
márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Fel se merült, hogy "tetszik"-e. Ő a gyerekem, kívancsi vagyok a kis arcára. Ez annyira fura nekem, eszembe se jutott így nézni a kepeket.
márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!