Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Trisomy teszt XY eredmény?

Trisomy teszt XY eredmény?

Figyelt kérdés
Március 14-én vették le a vért(nem bp), aznap jött érte futár, azt tudom. Van valaki akinek ugyanezen a napon vették le? Örökkévalóságnak tűnik az idő.. :(
márc. 25. 13:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem Március 13-án, de én sem kaptam még eredményt :(
márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Felhivtam a helyet, ahol levettek, azt mondtak, nem jott ma eredmeny, azonnal kuldik emailben ha lesz, es hogy a mintakat innen eloszor felkuldik az Istenhegyibe, onnan pedig Hong Kongba, ezert tart annyira sokaig az egesz.. :/
márc. 25. 13:46
 3/18 anonim ***** válasza:
Oh, én úgy tudtam, hogy ezt Pozsonyban értékelik ki.
márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
En is! Mindenhol azt olvastam, eloszor toluk hallottam Hong Kongot..
márc. 25. 14:02
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Valamit összekevertek. A nifty teszt a Hong Kong, a Trisomyt Pozsonyban értékelik ki. Mindkettőt az Istenhegyi Géndiagnosztikába küldik az ország minden pontjáról, ők továbbítják.
márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jajj de jo, nagyon koszi az infot! :) nekem is nagyon furi volt, sehol nem hallottam meg a Trisomyval kapcsolatban csak náluk.
márc. 25. 17:09
 7/18 anonim ***** válasza:
Hong kongba a Nifty tesztet küldik, a Trisomy tesztet pedig Szlovákiába. Érdemes lehet utána kérdezni, hogy a központból mikor szállítják a tesztet. Ha esetleg nem mindennap csak megadott napokon akkor viszont lehet, hogy nem ért oda az adott napra. Egyébként nekem is trisomy xy készült pár hónappal ezelőtt és pont lecsúsztam a szállítási napról.
márc. 27. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tegnap felhívtam az Istenhegyi Géndiagnosztikai Központot, hàtha ők tudnak esetleg valamilyen infót, merre jár a minta, azt mondták azt látják, hogy 18-án kiküldték a mintát, de még nem érkezett vissza. Azt mondta a hölgy, hogy szerinte most csütörtökig meg kell lennie:) szóval tűkön ülök :D
márc. 27. 10:21
 9/18 anonim ***** válasza:
Épp most akartam írni, hogy pár perce megérkezett az eredmény. Persze délelőtt már én is telefonáltam egyet, de akkor még nem volt kész. Én nem az Istenhegyiben voltam, hanem az egyik 13. kerületi partnernél, ha ez számít. (1-es és 3-as hozzászóló voltam)
márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De joo! Delutan nekem is megerkezett! :)
márc. 28. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!