Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány nap alatt lett eredmény...

Hány nap alatt lett eredmény az Istenhegyiben? Trisomy Complete teszt esetén. Délután is hívhatnak az eredmény miatt?

Figyelt kérdés
02.13.án vették le a vért

febr. 23. 13:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerdai napon vették le a vért, következő penteken dél körül telefonáltak, délután pedig küldték emailben is a leletet.
febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
5 munkanapot mondtak, csütörtökön vették le, nem ígérték biztosra, hogy meg lesz következő péntekig, de csüt délután hívtak. Neked hány napot mondtak, mikor lesz meg? Hívd fel őket, hátha látnak vmit a rendszerben. Délután is hívhatnak, azt hiszem 18 vagy 19 óráig vannak bent.
febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Jesszus! Ez most komoly??? 5-7 munkanapot írnak és annyit mondott a biológus is. Én alapot kértem. 15-én voltam, ma van a 6.munkanap. De akkor el is engedem, hogy ma még megjön 😭
febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Kedden vettek le, pénteken szállították ki Pozsonyba. Onnantól mondták az 5-7 munkanapot. Így a mai akkor az 5.munkanap. Borzasztó 2 hét ez, és akkor félek, hogy már csak jövőhét lesz belőle. Remélem nálatok mindem rendben.
febr. 23. 13:34
 5/33 A kérdező kommentje:
3. Válaszadó. Igazából akkor a Tied és enyém együtt pénteken szállítottak ki Pozsonyba. Így ugyanakkor fog megjonni az eredmény Nekünk.
febr. 23. 13:36
 6/33 A kérdező kommentje:
Illetve neked is a mai az 5.munkanap.
febr. 23. 13:38
 7/33 anonim ***** válasza:

#5! Igen, pénteken vitték ki, mert én akkor mentem volna, de mondták hogy próbáljam meg inkább csütörtökön, hogy még el tudjak vinni pénteken. Azért mentem akkor. Nekem is azt mondták, hogy péntektől számítva, de én azt is beleszámoltam. Annyira reménykedtem, hogy a héten meglesz. Ezelőtt mindenhol az olvastam, hogy még előbb is volt.

Nálad volt valami gond, azért csináltattad, vagy biztos, ami biztos alapon?

#3

febr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Kérdező! Engem pont most hívtak! Téged is fognak, ha még nem😁

#7

febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Sajnos vastag lett a tarkóredő. Szuper, örülök neki. Remélem minden rendben.
febr. 23. 14:11
 10/33 A kérdező kommentje:
Engem nem hívtak még, pedig látod én kedden voltam, bár itt most az nem számít. Bizakodom,hogy hívnak és hogy minden rendben.
febr. 23. 14:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!