Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányszor teszteltetek az első...

Hányszor teszteltetek az első pozitív teszt után?

Figyelt kérdés
Én eddig 5 tesztet csináltam, a nemvárt előtt 1 és 2 nappal, a nemvárt napján és utána 1 és 2 nappal. Facelle teszt, mind pozitív lett. Orvoshoz a hetedik héten kaptam időpontot. Ti az első pár pozitív teszt és az uh időpont között teszteltetek még?

márc. 25. 13:17
1 2
 1/14 babyboom567 ***** válasza:
82%
nem,minek?
márc. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

1x, mert az első olyan halvány volt, hogy rutintalanabb tesztelők azonnal negatívnak vették volna. Mivel azt hittem, nem volt ovum se, nem tudtam, mikor kéne megjönnie, így 2 nap múlva csináltam újat, hogy erősödik, mert csak korai volt, vagy eltűnik, mert kémiai.

Aztán már csak vérből nézettem béta hcg-t 3x, mert az alkalmas mérésre, nem a vizeletteszt.

Ja, igen, az utolsó vérvétel után csináltam még egy tesztet, hogy legyen emlékbe egy képem, amin tényleg látható 2 csík van🤣

márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Mindkét gyerekemnél csak 1 tesztet csináltam, minek többet?
márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
3 terhességem volt. 3db tesztet csináltam életemben összesen.
márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#2: azon én is voltam ma, várom az eredményt😊 Meg szerdán is megyek. Pénteken lett volna a harmadik vérvétel csak az ugye nagypéntek😕
márc. 25. 13:34
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem , minek ? Ha elvetelsz is, meg hosszu hetekig pozitiv lesz a teszt.
márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A nem várt után egy nappal pozitív lett a tesztem délután. Reggel még megcsináltam a másik tesztet(két darabos tesztet vettem) de csak azért mert még egyszer látni akartam hogy kijön a két csík 🤣🤣
márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Egyetlen egyszer sem.
márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Lombikom volt. 2 tesztet csináltam, mert egyiket eláztattam, így kellett másik. Pozitív lett lefotóztam emlékbe és ennyi.
márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Én igen, vagy 3x-4x, mert baromi paras voltam mindig is. Attól nem mondom, hogy ez a normális :)
márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!