Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Nektek is kevesebbet...

Kismamik! Nektek is kevesebbet vagy gyengébben mozog a Picúr odabent ebben a 2napban? Vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
köszönöm előre is a válaszokat!28hetes kismami
2010. okt. 26. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem is mintha gyengébben mozogna. biztos érzékenyek a frontra. az a lényeg, hogy ha keveset is, de mozog.


19 hetes

2010. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanez! 19 + 4 hetes vagyok, és az utóbbi három napon csak ímmel-ámmal mozdult meg! :) De azért mozog ő! Ne aggódj!
2010. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem akkor én is kicsit megnyugszom! :) Nekem is az elmúlt 3 napban kevesebbet rugdosott inkább "csak" mocorgott! Kicsit aggódtam is...

27 hKm

2010. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Olvasom a válaszokat,és egy kicsit megnyugodtam.Én is úgy érzem,hogy az utóbbi 3 napban nem mozog olyan aktivan a picim,mint ahogy amúgy szokott.Már azért aggódtam egy kicsit!!!!

De akkor ezek szerint nem csak nálam.

Biztos valami front van!

Reméljük nem tart sokáig!

boldog babavárást mindenkinek!

Üdv!26 hetes kismama

2010. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! A 19 + most már 5 vagyok! Nekem ma mocorgott megint sokat! Nektek? :)
2010. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szia!igen egy picivel többet.:)már megnyugodtam h nem vok vele egyedül:)
2010. okt. 28. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Oké! :) Meg is nyugodhatsz.

Én ma voltam a kötelező ultrahangon, és minden rendben.

Mindenkinek további szép babavárást kívánok!!!

2010. okt. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!