Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klion tabletta illetve hüvelyk...

Klion tabletta illetve hüvelykúp okozott a babádnak fejlődési rendellenességet vagy valamilyen betegséget?

Figyelt kérdés
Klion 250 mg szájon át szedhető tablettát és 500mg-os hüvelykúpot írt fel az orvos sárgás-zöldes folyásra. 25 hetes terhes vagyok. Azok véleménye érdekelne, akik használták ezeket a terhesség alatt, de már azóta megszületett a gyermekük.

márc. 28. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a dokik tudják mit csinálnak.
márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de tapasztalatok érdekelnének inkább. Vagy valami statisztika. Hivatalosan nem ajánlott terhesség alatt a magzatkárosító hatása miatt.
márc. 28. 11:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A sárgás zöldes folyás is elég veszélyes a magzatra nézve, de te tudod.
márc. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de szerintem a szövegértéseddel probléma van! Egy szóval sem említettem olyat, hogy nem használom. A kérdésem a használat utáni következményekre vonatkozott. Sosem fogom megérteni, hogy miért érez kényszert válaszolni valaki olyan kérdésre, amire nem tudja a választ.
márc. 28. 11:21
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Én tudom a választ, ami érződik is szerintem a válaszomból. Bízz a dokiban, és szedd be. Ne statisztika érdekeljen.
márc. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A beszedésen már túl vagyok, de attól még érdekelhet a statisztika. Hiszen erről semmmilyen információt nem lehet találni, legalábbis nekem nem sikerült. Rendben, akkor a te válaszod az, hogy nem okozott bajt. Ha jól sejtem. De továbbra sem értem, hogy miért zavar a kérdés.
márc. 28. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

2 gyereknél használtam nem egyszer. És igen egészseges okos gyerekek.

Bizz az orvosban ö tudja mit lehet.

márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
márc. 28. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!