Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Könnyen letettétek a cigit,...

Könnyen letettétek a cigit, amikor megtudtátok, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Én egyik napról a másikra, pedig azelőtt el sem tudtam volna képzelni. Úgy látszik ilyenkor átkapcsol valami az agyban 😁
márc. 31. 08:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
25%

Majd valaki be is vallja itt ha nem tette le a cigit terhesen

Persze 🤣🤣

márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
87%
Bevallom oszinten, 8 hetes voltam, mire sikerult letenni. Addig is csokkentettem, de egyszeruen par szal muszaj volt naponta. 8 hetesen viszont valami teljesen atkattant, es soha tobbe nem vagytam ra. Ez volt 2022 juniusban.
márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

#10! Mi lett utána? Visszaszoktál? Én most tartok ott, mint te akkor. Nem akarok visszszokni, de egyáltalán nem érzem, hogy bármit is csökkenne a vágy.

#7

márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt a nagy szerencsém, hogy rengeteget hánytam, így a gondolattól is rosszul voltam. 😅 Jelenleg 15 hónapos, mindennap eszembe jut, hogy mi lenne, ha... Aztán elmosolyodom, mert boldog vagyok, hogy nem dohányzom.
márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
27%
Napi 2 doboz kék pall melltartó szívtam el de a pozitív teszt után nem lett volna gusztusom rágyújtani...de mindenki úgy mérgezi a gyerekét ahogy akarja
márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

A tesztem még negatív volt, nekem hányingerem volt a cigitől, ez lett gyanús. 😆

A lányom lassan 7 éves, van egy 4 éves öccse és a napokban érkezik egy hugi még, azóta nem gyújtottam rá 😊

márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
35%
Egyik ismerősöm még a terhesség alatt is dohányzott, nagyon csodálkoztam, végül egészséges lett a baba, de akkor is na.
márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
24%
Gyerektervezesnel, tehát már teherbeeses előtt legalább hónapokkal érdemes letenni a cigit, hogy érjen is valamit és tisztuljon a szervezet.
márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Én is azonnal. Én iqost szívtam, amit a környezetemben senki. Az hozzátartozik a storyhoz, hogy a rendes cigitől a belem felfordul évek óta. Azonnal lementünk apukámékhoz, ahol mindenki rendes cigit szív, én pedig itthon hagytam az iqost ☺️ nem volt lehetőségem, mikor hazajöttünk meg már bennem volt, hogy napokat kibírtam, nem adom fel. Azóta sem gyújtottam rá. Az első gyerekkel nem kellett így trükközni.
márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
55%
18! Ok.,csak nem ez volt a kérdés. Egyébként, mióta terhes vagyok, egyszer se kérdezte meg senki, hogy terhesség előtt dohányoztam-e.(Azt is csak egyszer, hogy dohányzom-e.) Pedig meddőségibe is jártam. Ha ez olyan központi kérdés lenne, hogy már előtte se dohányozz, csak említette volna valaki.
márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!