Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Könnyen letettétek a cigit,...

Könnyen letettétek a cigit, amikor megtudtátok, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Én egyik napról a másikra, pedig azelőtt el sem tudtam volna képzelni. Úgy látszik ilyenkor átkapcsol valami az agyban 😁
márc. 31. 08:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
56%
Bocsi, én az orrspray-ről írok. 20 éve függő vagyok... Ez olyan, mint másnak a cigi. Rettegtem, hogy mi lesz, ha terhes leszek, mert azt a fajtát amit használtam, terhesen nem szabad használni. Ahogy pozitívat teszteltem, onnantól nem használtam egészen a szoptatás végéig, és nem is hiányzott.
márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
61%

#20 mivel a dohányzás önmagában nem okoz meddőséget, nyilván nem ez a fő kérdés ilyenkor.

Tőlem mindkét várandósságnal terhes gondozás áll rakerdeztek arra is, hogy dohányoztam-e az elmúlt 5 évben, úgyhogy nekem ez a tapasztalatom.

De igazából annyi a lényeg, ha valaki tervezetten babát akar egyértelmű (a józan ész azt diktálja) , hogy nem mérgezi tovább azt a testet, ahol kihordani készül egy gyereket, azzal a címszóval, hogy majd akkor leszokok ha terhes leszek.

márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#22! Persze, de még jobb, ha rá se szoksz, hisz a petesejtek már akkor is a szervezetedben vannak. Akkor nem is kéne ilyen kérdés.

Na, de a realitás az, hogy az leszokó anyukáknak (sajnos, vannak, akik le se szoknak), 90százaléka terhesen szokik le, nem pedig előtte. Ez a kérdés nekik szól. Tök mindegy, hogy mi lenne az ideális.

#20

márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Én az első pozi teszt után még az aznap elszívtam pár szál cigit, következő naptól már nem. Az első 2 hétben idegbeteg voltam miatta :D de már el sem tudnám képzelni, hogy cigizzek, mondjuk csak 2 hónap telt el azóta.
márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
6 hetesen leraktam a nikotinmentes liquides elektromos cigit. 10 hetesen meg vegre az orrsprayrol is sikerult leszoknom, meglepoen konnyebben, mint a terhesseget megelozo evekben.
márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
2 évvel teherbeesés előtt tettem le, mert akkor döntöttük el, hogy kb akkor szeretnénk gyereket. Csak emiatt tettem le, és elég könnyen ment.
márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Fogantatás előtt 2 hónappal raktuk le a férjemmel, mert már 2 éve nem jött a baba és férjemnek orvosi javaslat volt. Most 8 hónapos a babám. Sokszor hiányzik, de azóta se gyújtottam rá, mert örülök, hogy sikerült leszoknunk.
ápr. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!