Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Többedik terhességnél mikor...

Többedik terhességnél mikor illeszkedett be nálatok a baba feje szülő csatornába?

Figyelt kérdés
Első fiam nem totálisan emlékszem de 37-38.het rémlik de csak 42re született. Most a kislany pont 37-38 hét között van és meg annyira fenn érzem a bordáim is begyulladtak a fenekétől. Vajon mikor megy már lejebb? Néha amúgy lejebb érzem és megkönnyebbül egy egy napra a bordam de utána mintha visszamenne.

ápr. 3. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Elvileg az utolsó napon is, de ez sokmindentől függ nem csak többedik gyereknél. Nekem példáúl 39. héten se fordúlt be és kiírtak császárra arra a napra amikorra a szülésre voltam kiírva, mert a doki mondta, hogy már nem is fog, mert nagy baba. 3860-al született, köldökzsinór 2 helyen rávolt csavarodva és a popsija volt a csatornánál. A lábai állandóan a jobboldali bordám alatt voltak, de remélem te nemfogsz így járni.
ápr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt szültem, egyik sem illeszkedett be 🙈🤣 Beindult a szülés fájásokkal és még akkor is mondták, mikor a szülőszobán voltam, higy magasan vannak, de ettől függetlenül megszülettek simán. 😀
ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves első nem a befordulásra gondolok hanem a fej beilleszkedésére. Hal Isten nekem mindkettő fejvegu volt végig onnan hogy harantból 20 hetesen átfordultak.
ápr. 3. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:
na, csak sikerült megfogalmaznod
ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben megkaptam választ...tegnap reggelre lement, de még lejjebb mint az első gondolom tágabb picit már medencém. Lepni meg állni is fáj az egész lábamba sugárzik le. Viszont a bordam alól eltűnt a popsi végre:D
ápr. 6. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!