Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez baj? Vagy...

Szerintetek ez baj? Vagy igazat mondanak?

Figyelt kérdés

15 hetes vagyok a héten lépek a 4 hónapba.A terhesség eleje óta nem szedek semmi féle vitamint csak magnéziumot mikor kemenyedik a hasam. A szüleim állandóan azzal piszkálnak hogy azért ilyenkor már látszania kéne (látszik de nem annyira azért mint egy minden órásnak nyilván..) meg hogy nem mozdult még meg a baba akkor biztos baj van ez az én hibám,mert beteg lehet a baba hozzá teszem 13 hetesen voltam vizsgálaton ott egy héttel kisebbnek látták

De szerintetek igaz lehet? Tényleg beteg lehet? Mert még nem mozdult meg az is akkora gond mert már azt mondják a szüleim ilyenkor kötelező megmozdulnia 16 hetesen.

Első terhesség



2021. júl. 20. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
18 hetesen éreztem először mozogni, látszani meg félidő után kezdett igazán. Semmi baja nem lett. Lassan 2 éves. Mondjuk folsavat azért lehet nem ártana szedned. Viszont ha változatos az étkezésre és minden vitamint beviszel kellő mennyiségben akkor nincs gond. Amúgy is max neked lenne, mert a baba elveszi ami kell. Neked nem marad
2021. júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
A helyedben nem igazán találkoznék velük!
2021. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
20 hét előtt egyik gyerekemet sem éreztem mocorogni.
2021. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Persze ilyen gyümölcs, zöldség yoghurtok mindennap megvannak

Csak nem értem ezt a logikát..hogy már pedig nem tűnik fel nekem hogy beteg hát meg se mozdult még és ez az én hibám mert nem szedek vitamint

2021. júl. 20. 12:52
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell ilyenkor látszódnia. És 18-20 hetesen teljesen rendben van, ha vki akkor érzi mozogni. Én 20 hetesen éreztem mellső fali lepénnyel. Második gyereket szokták előbb érezni, de még az sem törvényszerű. Az, hogy kisebbnek mondták, semmit nem jelent, nem mindig tudják pontosan megmérni.
2021. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi. Baromságot beszélnek. Nem szeretek ezzel jönni, de régen se szedtek az anyukák vitamint. Sztem az a ritkább hogy valaki ilyenkor már érezze az első babát.
2021. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Ritka primitív buták a szüleid.

A has mérete egyéni,testalkatfüggő, sokszor genetika.

A legtöbben a 20.hét után kezdik érezni csak a babát és az sem mindegy melaő vagy hátsófali a lepény. A baba mozog folyamatosan, csak még rengeteg helye van..

2021. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Persze én ezen nem is parázok csak így bele gondolok amiket mondanak és egy percig elgondolkozom,egyébként hátsó falon tapad.
2021. júl. 20. 12:56
 9/16 A kérdező kommentje:
6/8 igen én is midig ezt hajtom hogy hát de régen se volt semmi vitamin még is egészséges babák születtek
2021. júl. 20. 12:57
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Rengeteg bajod lesz még a szüleiddel.. ezt most borítékolhatod..

Az őrületbe fognak kergetni a tudatlan butaságaikkal.

2021. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!