Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő jelentkeznek a...

Mennyi idő jelentkeznek a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés
3 napja szeretkeztünk utoljára a pasimmal, nem védekeztünk. Ma egész nap hányingerem volt. Meg állandóan ettem mert kívántam mindent. Lehetséges hogy esetleg teherbe estem és máris vannak tünetek? Mert ilyen korairól még nem hallottam.

2020. máj. 13. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
3 nap alatt még maximum a beágyazódàsig jutottatok el. Ennek más lesz az oka. Esetleg ha most próbálkoztok, én már kétszer is jártam úgy, hogy beszéltem magamnak valahogy, jöttek a hányingerek, de nem voltam terhes.
2020. máj. 13. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb. egy hónap múlva lenne aktuális, ha sikerült volna, akkor sem attól vannak a tüneteid.
2020. máj. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a beágyazódásig sem jut el még ilyenkor, annak is kell kb egy hét. Ez nem attól van még.
2020. máj. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

7 hetesen általában a klasszikus tünetek

/ egyik gyerekkel sem volt nekem/

4 hetesen az első tünet az elmaradt menzesz.


Terhességet az utolsó menstruáció első napjától számítják. Hetekben, napokban

Pl 8+2 az a 8 betöltött hét plusz 2 nap



Amit érzel az pszichés vagy benyaltál valami vírust/ bacit

2020. máj. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!