Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől vagyok rosszul?

Mitől vagyok rosszul?

Figyelt kérdés
Sziasztok!27 hetes terhes vagyok,a terhességem idáig teljesen rendben ment, rosszullétek is legutóbb egy másfél hónapja voltak. Azonban ma reggel akármit ettem, ittam amitől tudom hogy nem vagyok rosszul, mindent kihanytam, tehát limonádé, madártej,csoki,spagetti. Rá kb 2 órára a hasam is ment, azóta kb fél óránként mennem kell.. valaki esetleg tudna segíteni hogy ez mitől lehet? Semmi más tünetem nincs, azonban nagyon aggaszt hogy mitől lehet ez. Válaszotokat előre is köszönöm

ápr. 4. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Attól van, hogy terhes vagy...
ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy hányós-hasmenős vírus.
ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Vírus, vagy a gyermek rendezkedik odabent. Ha fél óránként ez van, én előbbire tippelnék.
ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltétlenül csak a terhesség elején van hányás és hányinger, szóval ha pár napon belül nem vagy jobban akkor be kell tudni sajnos a terhességnek.
ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ez inkább vírusnak tűnik, mint a terhesség tünetének.
ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!