Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek ilyenkor?

Mit tennétek ilyenkor?

Figyelt kérdés

8 hetes vagyok, barnázás miatt már voltam kórházban is két hetet, ott is hol elmúlt, hol visszajött, de mikor pár napig nem volt, hazaengedtek. Itthon is szigorúan fekszem, tényleg csak mosdóba megyek ki. Progeszteront szedek. A babát legutóbb kedden nézték, akkor minden rendben volt vele. Tegnapelőtt-tegnap semmi, ma reggel ébredés után megint barna volt a wc-papír. :(

Bemenjek szerintetek az ügyeletre?


ápr. 6. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy ilyenkor a progeszteronon kívül nem sok mindent tudnak tenni értetek :(

A vérzés oka gondolomnem derült ki... nem lehet esetleg hematómád?

Hogy kapod a progeszteront és mennyit? Ha szájon át, akkor esetleg megkérdezheted, hogy nem lehet-e kúpra cserélni, nekem azt mondták a kórházban, hogy jobb lett volna, ha úgy használom (el is ment a baba, persze lehet nem ez volt az oka, de utána, mikor cyclogest kúpot használtam, akkor már velem maradt, pedig ott is volt barnázás).

Ha csak megnyugtatásul szeretnéd tudni, hogy él-e még a terhesség, akkor is inkább saját dokihoz/magánba mennék pár nap múlva, onnan el sem zavarnak, és át is lehetne beszélni a fentieket.

ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1# egyetértek. Szeded a progit, a kórházban is maximum ezt írnák fel neked. Sajnos, ha elhalna a terhesség ők nemtudnak mit csinálni. Feküdj sokat és pihengess.
ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem derült ki mitől van. Hematómát nem láttak mikor bent feküdtem. Annyit mondott egyszer az egyik orvos, lehet, olyan helyen tapadt meg, de nem tud rá mit mondani, mert még korai a terhesség. Egyébként elég vérzékeny vagyok, de elvileg nem kóros még. Orrom, ínyem is sokkal jobban, mióta terhes vagyok. Régebben sebeim is sokáig véreztek. De nem ringatom magam hamis illúziókba, tudom hogy bármikor történhet bármi.:(

A kórházban két-három naponta néztek uh-val, akkor is fejlődött szépen, mikor barnáztam.

Azóta csak minimális, inkább csak sárgás, mennyiségre se sok, csak a papíron látszik. Semmi fájdalom nincs.

3*200 mg progeszteront szedek szájon át.

Egész nap fekszek, ha nem rosszabbodik, akkor vagy bemegyek hétfőn a terhesgondozóba (a nőgyógyászaton nagyon nem szimpatikus az orvos), vagy legkésőbb szerdán a saját orvosomhoz.

ápr. 6. 16:39
 4/6 anonim válasza:
Szia! Neked volt a Douglasban hasűri folyadék?
ápr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az nem én vagyok.:)
ápr. 6. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Szorítok. Ügyeletre menni felesleges, ennél többet nem tudnak tenni. Ez ilyen vagy vagy helyzet.
ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!