Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg keveset hízott?...

Tényleg keveset hízott? Hosszabban lent.

Figyelt kérdés

30 hetesen a saját dokim mérése alapján 1500 grammra becsülte a babát,

Bpd: 80

Tad: 79

FL: 55


31 hetesen voltam a kötelező uhn magánkórházban, ott 1570 grammot mondtak (más gép, más doki)

Bpd: 82.6 mm

AC: 251 mm

FL: 58.8 mm


Tegnap 33 hetesen 1800 grammra becsülte a saját dokim a babát saját gépén, ahol a 30 hetes is volt.

Bpd: 86 mm

Tad: 86 mm

FL: 60 mm


Azt mondta a magánkórházban készült uh után keveset nőtt, de az áramlása, szivhangja rendben van. Azt mondta , hogy önmagában nem a tegnapi mérés a kicsi, hanem a két héttel ezelőttihez képest nőtt keveset. Szerintem a három héttel ezelőttihez képest azért határozottan nőtt.


10 nap múlva megyek kontrollra, kicsit aggódok, de valahogy abban bízok minden oké.


ápr. 6. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem totál rendben van. Nekem 33 hetesen 1750gra becsülték, 37 hetesen 3000gra, azt mondták tankönyvi. Ilyenkor már vastagon benne van a genetika is, nem szülhet mindenki óriásbabát. 🙂
ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

36+4 hetesen este folyt el a magzatvizem, éjfél körül megnézték ultrahangon, közölték, hogy nagyon kicsi lesz, örüljek, ha eléri a 2000 grammot. 2760-nal született, csak pislogtak..

Úgyhogy ne aggódj a súlya miatt, az csak akkor lesz biztos, ha megszületett.

Ha csak pár mm-rel elcsúszik a mérés, már teljesen más adat jön ki.

ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak becslés. +-500 grammot is tévedhetnek.
ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mindenkinek elmerik, en olyat meg nem hallottam, hogy ne tobbet vagy kevesebbet mondtak volna az embernek. Sok ilyen kerdes van itt is, rahozzak a nokre a fraszt.
ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írják, nem mérvadó.. csak becslés, össze vissza mérnek. Amúgy azt szokták mondani, hogy a 32.hetes súly kb! duplája lesz mire megszületik. Az neked így is 3kiló felett van azóval ne aggódj.

Nekem 1600at mértek 32hetesen, 40+6ra született 3570grammal

ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

35+6 hetesen voltam ultrahangon, 3000 grammra becsülte a doki a fiamat

37+4-nél, 12 nappal később szültem, 3640 grammal :D

ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!