Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon miért hív a dokim ilyen...

Vajon miért hív a dokim ilyen korai teszt utan vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Márciusban 1 éve született az előző babám, szoptatok még most is, ez alatt az 1 év alatt 1x jött meg aminek az időpontja(Február 7.)

Azóta nem volt mensi, peteérés jeleit figyeltem meg Március 21.-én , majd 22 én este voltunk együtt valszeg aznap este lehetett az ovuláció is.

Április 2.-án teszteltem egy halvány pozit,azóta ma reggel egy Clearblue val ami a leírás szerint 4-5 hetesnek ír. Na már most a dokimnak írtam 3.-án, hogy tudom, hogy még korai, de halvány pozi a tesztem 1x jött meg a szülés óta az is Februárban.Kérdeztem tőle mikor menjek majd kb hozzá.

Erre ő jövőhét keddre hívott 😬 akkor még csak kb a 18.DPO leszek.... szerintem még semmit nem fog látni, nyilván nem vagyok orvos és nemis én akarok menni ilyen korán, de vajon miért hív ennyire korán? 😅 Ha most az utolsó mensim szerint számol akkor 8 hetesnek kéne lennem de annyi biztos nem vagyok mert a tesztem 11.PDO-n éppej hogy halvány volt és úgy erősödött...

Kisfiammal kb a 21.PDO-n voltam 5 hetes, akkor mar látszódott a petezsák és valami szikhólyag kezdemény. (Akkor görcs miatt hívott korán majd 2 hétre rá vissza)



ápr. 6. 16:56
 1/9 A kérdező kommentje:
*első babám
ápr. 6. 16:57
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Na vajon miért? Mert cca. 30 ezer egy vizit, majd visszahív két hét múlva is újabb 30-ért, hogy van-e már szívhang. Amúgy meg azért adott időpontot, mert kértél, ő nem fogja megakadályozni, hogy sokszor menjél. Elég lett volna hetek múlva időpontot kérni.
ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha tudod, hogy korai, miért nem mondtad, hogy április végére kérsz időpontot?
ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle mikor menjek... nem én kértem, hogy hagy mehessek.... -_-
ápr. 6. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kellett volna csinálni, hogy csak akkor hivod amikor menni akarsz..

Nekem augusztus elején volt pozitív a tesztem, és mivel csak szeptember elején akartam menni, hogy már biztosra menjek, augusztus 31.-en telefonáltam. Szeptember 2.-an már fogadott is

Már 8 hetes voltam, szivhang is volt természetesen, és nem is kellett visszamennem már csak a 12.heten.

ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vannak nők, akiket ez nyugtat meg, hogy már korán lássa őket orvos. Ha látszik a petezsák legalább, akkor például kizárható a méhen kívüli terhesség.


Szerintem írj vissza, hogy te inkább később mennél, amikor már várhatóan van szívhang is.

ápr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Omg! Mivel kértél egy időpontot, ő meg az utolsó menstruáció szerint adott, mint mindenkinek🙄 Nyilván nem állt neki elemezgetni, hogy az előző terhességednél mikor mennyire volt erős a teszted, se azon nem elmélkedett, hogy mikor voltál együtt a férjeddel.

Ha nem lát semmit, akkor majd visszahív és fizetsz újra. Az neki nem fáj.

ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-sel értek egyet.

Mindig az utolsó menzesz első napját veszik alapul, az alapján már igencsak sürgős lenne a vizsgálat.

Ő azt nem tudja hogy neked mikor volt halvány a teszted meg hogy erősödött…

Majd elmondod neki személyesen hogy te szerinted mikor ovuláltál ő meg megmondja hogy mikor menj vissza.

ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"egy Clearblue val ami a leírás szerint 4-5 hetesnek ír"


A Clearblue a fogantatástól számol, ezt jó, ha tudod.


1-2 hetesnek írt, mikor mensi szerint 24 napnál jártam.


Most voltam a héten 6 hetesen UH-n. 6 hetesnek mondtak.

ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!