Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgás a hüvelyben? Ez...

Magzatmozgás a hüvelyben? Ez normális?

Figyelt kérdés
22 hetes terhes vagyok, egy órája kb úgy èreztem, mindha a hüvelyemben mozogna, mindha valami ki akarna jönni. Az első gyereknèl nem tapasztaltam. Esetleg volt már valakinek ilyen èrzès? Ez baj?

ápr. 9. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lent helyezkedik el a baba, de nem a hüvelyedben. Teljesen normális dolog, nekem is volt ilyenben részem. Zavaró, de problémát nem okoz.
ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

En is ugyanezt erzem nagyon felemetes. 😬😬

Mintha ki akarna jonni szo szerint olyan.

ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 😊 igen pontosan olyan èrzès. De el is múlt.
ápr. 9. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is éreztem ilyet. Mintha a hüvelyemben matatna.
ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon megnyugtató, hogy írtatok. Az első babánál ilyen nem volt. Nem tudtam hová tenni ezt az érzést. Köszönöm szépen ❤️
ápr. 9. 17:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél nekem se volt egyszer sem. A másodiknál meg állandóan ott kotort lent. Már kellemetlen volt sokszor, főleg, ha épp séta közben csinálta.

1# vagyok

ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

22 hetes vagyok ên is és dettò ezt èreztem pàr napja. Előző terhessègeimnèl soha.


Tènyleg ijesztő, meg nem is èrtettem hogy lehet ennyire lent.

ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem mai napig, 32 hetes vagyok.
ápr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!