Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+2 hetes terhesség, de...

8+2 hetes terhesség, de azonos erősségű csík a terhességi teszten?

Figyelt kérdés
Érdeklődésképpen csináltam egy hcg tesztet, ahol a két csík erőssége nagyjából megegyezik. Valahol, mintha régen olvastam volna, hogy magas hcg szint esetén meg tudnak bolondulni a tesztek, de most nem találom. Járt már más is így vagy aggódnom kéne?
ápr. 9. 16:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem pontosan értem, hogy min kéne aggódnod.

Terhes vagy, és a teszt pozitív..

Mi a baj?

ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Volt már sokkal erősebb tesztem is, még 6 hetesen, a kontrollcsík jóval halványabb volt, mint a teszt csík. Tudom, hogy a terhességi teszt nem mennyiségi mérésre szolgál, de elviekben már az egekben kell lenni a HCG-nek. Azért kérdezem, h ilyenkor kiakad a teszt és ez normális, vagy nagyobb a valoszinusege, h baj van
ápr. 9. 16:14
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy baj lenne, viszont ahogy írod is nem mennyiségi mérésre szolgál.

Ameddig nem görcsölsz, vérzel stb. addig ne is gondolj olyasmire, hogy nincs minden rendben. Feleslegesen ne stresszeld magad, mert az többet árt.

ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom min aggodsz

Én egyet teszteltem, pozitív lett, eszembe sem volt utána már tesztelgetni meg a csíkok erősségét nézni.

Pozitív a teszted, terhes vagy

Nem kell ezt túl ragozni

ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Mit vártál egyébként a teszttől?

Szerintem 8+2 hetesen terhességi teszttel bohóckodni hülyeség.

Voltál már ultrahangon?

ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem , hogy mit akarsz.....most már dokihoz kell menni nem teszttel szórakozni. Fárasztó már egy két nő komolyan.
ápr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt #3, ha esetleg valakinek lenne tapasztalata is es leirna, halas lennek :)
ápr. 9. 22:39
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Az a tapasztalat hogy ilyenkor már ultrahangra kell menni?

Te miért nem mész?

ápr. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De nem értem a kérdést baszki. Miért gond, hogy a két csík erőssège megegyezik? Mit akarsz vele??? Lassan már láthatod mozogni az ultrahangon, ki a tökömet érdekel?
ápr. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem, miért gondoljátok, hogy nem voltam ultrahangon. Persze, hogy voltam terhességmegállapításon még két hete, de ennek nulla relevanciája van a kérdés szempontjából.


Egyébként nem gond, ha nem érted a kérdést, az azt jelenti, hogy nem kell rá válaszolnod :)


Akit érdekel egyébként, és esetleg beszél idegennyelvet, rá tud keresni, hook effectnek hívják a fenti jelenséget, még esetekről is írnak.


Hasonló tapasztalatokról magyar tesztek esetében is szívesen olvasnék!


Szép napot!

ápr. 10. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!