Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden terhesség során van...

Minden terhesség során van vérzés, vagy más probléma?

Figyelt kérdés
Vagy létezik olyan terhesség is ahol sem vérzés,sem más egyéb komplikáció/probléma nem lép fel a várandósság alatt?
ápr. 10. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy. Nem mindenkinél. Mondjuk nekem mindkettőnél volt. Az első vetéléssel végződött, a másik még tart.
ápr. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Az enyém pl. ilyen, nem is tudom hol kopogjam le, ha vallásos lennék megköszönném valakinek... most már a 37. hétben vagyok, nagyon remélem most már nem is lesz semmi gond. Pedig lombik és túlkoros vagyok, fostam rendesen, hogy mi lesz, de semmi gond nem volt, se vérzés, se görcs, se hematóma, lepény jó helyen tapad, magzatvíz mennyisége rendben, baba úgy tűnik fejjel lefelé marad most már, minden leletem szinte tökéletes, vérnyomásom OK, súlyom is elég jó, most tartok kb. +11 kg-nál (pedig nem mondhatnám, hogy az egészséges életmód kőszobra vagyok, főleg nem kajaügyileg, bár azért az átlag magyarnál egészségesebben étkezem és pluszban odafigyeltem a terhesség előtt/alatt jobban).


Egy probléma volt, a tarkóredőt vastagnak mérték az első genetikain, akkor csináltattunk Trisomy tesztet + egy magzati szívUH-t a 20. hetin, de azokon minden rendben volt.

ápr. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne létezne?
ápr. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét terhességem teljesen problémamentes volt.

Vetélésem sem volt sosem.

ápr. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A két neggyal semmi nem volt, csak nőt a hasam,majd szültem.
ápr. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amelyik terhességem megmaradt, az problémamentes volt. Ahogy 5-ös írta: Csak nőtt a hasam, csak az enyém még nem is lett akkora. Jó, persze a végén egy kis vizesedés, gyakori vizelési inger befigyelt, de semmi kóros.
ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 isabella marie swan válasza:

Én terhességem is tökéletesnek mondható ha azt leszámítjuk hogy az első trimesztert végighánytam

De nem volt semmi vérzés,sem magas vérnyomás,…semmi de a körülöttem lévő terhes barátnőim elég sokat szenvedtek (30.héten beindult a szülés és kórházba kellet maradnia 8 héten keresztül,korai nyitódás,vérzés)

Imádtam a terhességet még a végén is amikor nagy bálna voltam

Persze volt lábgörcs meg fáradékonyság de ez a terhesség velejárója

ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!