Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan fogom tudni, hogy...

Honnan fogom tudni, hogy indulni kell a kórházba?

Figyelt kérdés
32 hetes kismama vagyok. Szokott fájdogálni a hasam, a derekam, van hogy még a víz is lever annyira. Honnan fogom tudni, hogy ideje kórházba menni?
ápr. 10. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszereződnek a fájások - Nem múlik el pihenésre, zuhanyzásra.

Szivárog vagy elfolyik a magzatvíz. (Nem fogod összetéveszteni a bővebb folyással vagy vizelettel)

ápr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon enyhen indult. Ereztem nemi has feszulest de nem mondhatni hogy fajt. Nekem azt mondta a nogyogyaszom hogy 511 szabaly alapjan mehetek korhazba.

5 perces fajasok 1 percig tartanak es legalabb 1 oran keresztul


En elkezdtem merni ezeket az enyhe osszehuzodasokat es 5-6 percenkent jottek 1 percig tartottak. Kb este 8tol figyeltem. Kozben furodtem, vacsiztam, elindultunk aludni. 11korul is ereztem igy elindultunk a korhazba. 3 cm voltam nyitva es aktivan vajudtam. Volt aki azt mondta hogy felesleges bemenni addig amig setalni es beszelgetni tudsz az osszehuzodasok alatt.

Orulok hogy nem hallgattam rajuk, mert 6cm meg sem kottyant a vajudas. Burok repesztes utan volt kegyetlen.


Figyeld a tested es ha valami nem olyan mint kene l, akkor esetleg hivd fel az orvost. Legrosszabb esetben feleslegesen mesz be

ápr. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is paráztam, anyukámat zaklattam vele, hogy de ő honnan tudta, és én honnan fogom tudni???

Aztán nálunk a sors elintézte, ugyanis azzal indult a buli, hogy egy nagyobb mocorgás után hallottam egy pukkanást, felpattantam, és el is öntött a magzatvíz. (Nagy parám volt, hogy éjszaka folyik el a magzatvíz, és eláztatom az ágyat, de ahogy felpattantam röhögve kijelentettem a férjemnek, hogy NEM LETT OLYAN AZ ÁGY :D aztán megrémültem,hogy úristen, amúgy szülni fogok, de én erre nem állok készen, hahó?! kicsit korai volt még (36+4) azt hittem lesz még legalább 1-2 hetem)


De igen, ha fájásokkal indulna, akkor ahogy az első is említette 5-1-1.

ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, a második.

Viszont az első is jókat írt!

ápr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!
ápr. 11. 18:37
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Erősebb fájások után ha síró hangot hallasz a lábaid közül...

Vagy akkor már mégse.

ápr. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nállam egyszerre elfolyt a magzat víz és erős fájásaim is voltak.
ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!