Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fajdalmat erezni...

Milyen fajdalmat erezni akkor, melyik az a pillanat amikor mar indulni kell a korhazba?

Figyelt kérdés
A magzatviz eldolyasa utan, mennyi idovel szuletik meg a baba?

2016. júl. 29. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egész hasam/hátam/midnenem mintha feszítenék belülről.. azt mondták rendszeres 5 percesnél induljak. De ezeket én kb olyan erősnek éreztem mint a végefelé. Nekem már minden fájásnál hányingerem volt amikor indultunk. Órákig voltak 5-7 percesek azokkal nem indultam még (kezdődött este 10-kor) pedig nagyon fájtak, 5 percesek fél óráig voltak kb rendszeresek hajnal 2-kor akkor indultunk is és hamar lett belőle 3-5 perces, ez tartott egészen reggel 7-ig, akkor burkot repesztettek és utána még sűrűbben voltak fájások 9-ig. Szóval nekem nem magzatvízfolyással indult a szülésem, az első igazi fájástól 12 óra volt de már egész nappal voltak rendszertelen gyengébb fájásaim, eleinte 10-20 percesek.
2016. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne éld annyira bele magad, hogy úgy indul meg a szülés, hogy elfolyik a víz! Hidd el, az a ritkább! 4 gyereket szültem és egyszer sem volt olyan szerencsém, hogy a víz folyt el legelőször! Mindegyik fájásokkal indult. Amik egyáltalán nem olyanok, mint a jóslók.
2016. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem volt fájásom.

kb délben kezdett folyni a vizem, egy vásárlás alkalmával. Hazajöttem, szóltam a férjemnek, letusoltam, átnéztem minden cuccom.

3 körül indultunk a kórházba. Olyan 4 felé kezdődtek a fájások. De még nem durván.

21:57-kor bújt ki a fiam.


De van, aki magzatvíz elfolyás után 1 órával megszül...

2016. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem fájásokkal indult mindkettő-mikor már nem tudod, hogy üljél, álljál, vagy feküdnél, összeroskadsz, de akkor sem jobb, na akkor mehetsz nyugodtan.
2016. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem rendszertelen fájásokkal indult reggel, délután 4re lett rendszeres 10 perces, 8tól pedig 5 perces. Éjfélkor indultunk a kórházba. Az orvos repesztett burkot valamikor hajnali 2 körül.. A fájásaim olyanok voltak, hogy megfeszült az egész hasam és szúrt, nem is tudtam közben megmozdulni. Viszont 2 fájás közben tudtam aludni. Már nem is nagyon emlékszem milyen volt. Hajnali fél négyre lett meg a babám.
2016. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Lemaradt, hogy ha fájásaid vannak és egy ideje 5 percesek, menj el zuhanyozni. Ha nem múlik el, mehetsz a kórházba. 😊
2016. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!