Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Indulni kell a kórházba?

Indulni kell a kórházba?

Figyelt kérdés

38 hetes vagyok. Tegnap alaposan megvizsgált az orvos; majdnem 2 ujjnyi volt a méhszáj. Azóta sokat keményedek. Kb. 1 órája vannak fájdalmatlan keményedéseim, amelyek elég sűrűn jönnek, de rendszertelenül: 10-2 percenként; össze- vissza.

1 órára van tőlünk a kórház. Induljunk?


2018. júl. 7. 19:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
En parás vagyok, tuti indulnek, de ezt neked kell erezni hogy milyen jellegu kemenyedeseid vannak.
2018. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%

Mars korhaz!

Ha csak nem akarsz itthon szulni

2018. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Inkább menj be potyára minthogy baj legyen
2018. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

"fájdalmatlan"

Felesleges bemenni. Majd ha fáj...

2018. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%

Alapos vizsgalat

Tudod mit csinalt ? Elvalsztotta a burkot a mehszajtol vagyis elinditotta a szulesedet.

En tuti nem engedtem volna.

Ha 2 oran keresztul 3-5 percenket 60 sc fajasaid vannak akkor lassan nagyon lassan lehet keszulodni

Korai korhazba rohanas a csaszar eselyet 80% noveli.

Tehat ne siess sehova

Az elso baba az elso fajdogalasoktol kezdve 24-48 ora

2018. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Haha utolso, en elso gyereknel kb. 1,5 ora eleg elviselheto fajasok mellett eljutottam az 5 percesekig. Mire beertunk a korhazba 15(perc alatt) rohantak velem a szuloszobara. Ossz-vissz 4 ora leforgasa alatt megvoltam az elso fajastol a gyerekig.

Nekik 1 ora csak az ut!

2018. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%

Hat en meg a 2 szulesnel is az elso fajastol szamitva 48 oraval szultem meg

Bementem 1 ujnyi ott rohadtam meg egy napig

Kovetkezonel mar csak kitolasnal mentunk be.

2018. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Én nem rohannék, rendszertelen, meg fájdalmatlan.
2018. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
Megvarnam, hogy annyira fajjon, hogy mar legalabb egy oraja karomkodni legyen kedved, es azt akard, hogy mindenki hagyjon beken. Nekem onnantol meg 5 ora volt. Minel tovabb maradsz otthon, annal kisebb az esely, hogy a korhazban belepiszkalnak, ahogy a dokid tette is mar. Bemesz, megmondom, mire szamithatsz: oxi, hasbakonyokles, iranyitott nyomatas, gatmetsze es repedes a gatmetszes ellenere. En megvarnam a katomkodos fazist a helyedben, foleg ilyen turelmetlen dokival, aki mar a 38. heten tagit, az sem biztos, hogy a baba eleg nagy mar... Az 5-os szerintwm jol leirta.
2018. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

*Ha most bemesz.


Ha varsz meg, hogy tenyleg nagyon fajjon, nagyobb az eselyed egy termeszetes(ebb) szulesre, kevesebb belepiszkalasra. Az osszes termeszetes szules-parti szuleszno, akit ismerek ezt javasolja.

2018. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!