Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért szünt meg a Medicovernél...

Miért szünt meg a Medicovernél az y kromoszómához kötött magzati nem meghatározás lehetősége? Valahol máshol lehet még csináltatni ilyen tesztet, ami CSAK a baba nemére ad választ?

Figyelt kérdés
Persze én is tudok a prena, nitfy stb tesztekről, itt most a fenti tesztről érdeklődnék elsősorban. Köszönöm szépen 😊

#Y kromoszómához kötött magzati nem meghatározás #Baba neme DNS teszt
ápr. 12. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

"Valahol máshol lehet még csináltatni ilyen tesztet, ami CSAK a baba nemére ad választ?"


Max a betoltott 12. hét után. Minek?

ápr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy minek? Persze, ezt is 12. hét után végzik. Helyet tudsz esetleg?
ápr. 12. 12:41
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

"Hogy érted, hogy minek?"


Ahoy írom. Miért kell a nemet tudni?

ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
🤣🤣 talán mert kíváncsi vagyok, ilyen egyszerű. Nem is értem miért kommentelsz, ha segíteni nem tudsz.
ápr. 12. 12:59
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
miért kell azt neked tudnod, hogy ő miért akarja tudni a nemét?
ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Bakker, még itt is kötekednek, nem hiszem el🤣🤣🤣🤣


Miért ne lehetne kíváncsi a baba nemére?

Jaa, gondolom azt hiszi, hogy a nem kívánatos nemű babát elvetetnéd😅

ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdelekel hogy lehet e még valahol csináltatni.
ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6!

Jézusom...eszem ágában sincs ilyen butaság! Amiről beszéltem fenti teszt, eleve 12. hét után lehet elvégezni.

ápr. 13. 14:56
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet magából indult ki a kedves 1. kommentelő
ápr. 13. 14:57
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Nos, q kedves 1. kommentelo csupán nem érti, minek kellene tesztet csinaltatni, hogy kideruljon a gyerek neme. Ott az UH, nagy eséllyel azon is latszik. Ha meg mindegy, hogy mi a neme, akkor nem mindegy? Mellesleg senki nem írta le, hogy hol lehet ilyet csinaltatni, csupán az én kommentembe kötött bele. Mókás, nem?


Amúgy tessék, itt megcsinálják, bár hivatalosan ugye apasagi teszttel együtt [link]

ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!