Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a keményedés?

Milyen érzés a keményedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet buta kérdés, de első terhességem és nem tudom mit kellene érezni. Mindenhol csak dobálóznak vele, ha keményedsz így úgy amúgy, de nem tudom mit kellene érezni? Vagy ez ilyen úgy is rájövök, hogy na ez az dolog érzés?

19 hkm.



ápr. 13. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kőkemény lesz a hasad felülete és tompán, erősen fáj belülről. Amikor minden kis mozdulatra nyilall és csak nyugton maradva kezd enyhülni. Magnézium tud segíteni rajta vagy a pihenés, ha ez gyakran előfordul. Volt, hogy munkából hazafelé fel se tudtam állni a padról, annyira fájt. Onnantól nem jártam dolgozni, a séta is túl sok terhelés volt.
ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rajossz, ezt nem lehet osszekeverni semmivel.


Hirtelen gorcsosen huzodik a hasad es ko kemeny lesz. Kellemetlen, fajdalmas.

ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se tudom. Van, amikor fáj az egész, de nem kemény. Van, amikor nehéz, mintha kő lenne benne, de akkor se. Van, amikor kemény, de csak ott, ahol a gyerek van. Szóval arra jutottam, hogy nekem még nem volt olyanom.

21hkm

ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem az egész hasad keményedik be, hanem ahol a baba van. Ilyen szorító érzés, mint amikor erősen befeszíted egy izmodat. Aztán fogod érezni, hogy kienged a szorítás és ellazul a hasad. Tudni fogod, ha lesz ilyen, nem lehet mással összekeverni.
ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nehéz a hasam, esetleg olyan mintha izomláz lenne benne, az nem keményedés???
ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon keményedős voltam, 19 hetesen volt a első, és eltéveszthetetlen volt. Nekem nem fájt, esetleg kicsit kellemetlen volt, de talán még az sem. Viszont az egész méhem kőkeménnyé vált. Konkrétan körbe lehetett tapogatni, hol van, mekkora. 19 hetesen pontosan be tudtam határolni, mettől-meddig ér, pedig akkor még alig látszott a hasam, a méhem még a köldökömig sem ért. Érdekes, és kicsit ijesztő is volt, hogy mégis pontosan tudtam hol van. Mert mintha egy keményebb labda lett volna a hasamban.
ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Nekem sosem volt, valószínűleg, mivel magnéziumhiány-hajlam miatt az utolsó napig napi 400 mg szerves magnéziumot toltam.
ápr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!