Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek jövő héten megszül...

Szerintetek jövő héten megszülethet?

Figyelt kérdés
Jövő hét kedden leszek 38 hetes és első baba. Tegnap kezdtem észre venni hogy dagadt egy kicsit a lábam az előtt nem dagadt. Éjjel többet járok a wcre mint eddig. Ti mit gondoltok azonban érkezhet? Mik voltak a tapasztalaitok első babánál nektek?

ápr. 14. 11:05
 1/8 A kérdező kommentje:
És végülis úgy vagyok vele hogy nem tudom mi vár rám de már jó lenne szülni mert nehéz a mozgás meg minden más.
ápr. 14. 11:06
 2/8 A kérdező kommentje:
És hozzá teszem még hogy április 27-re vagyok ki írva.
ápr. 14. 11:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből én még nem boritekolnam, hogy megszületik jövő héten, de ezt senki sem tudja, lehet, már holnap, lehet, 2, lehet, 3 hét múlva, ezt az idő dönti el :) szurkolok, hogy minél hamarabb kibujjon, első babánál ez még nagyon izgi, de hidd el, még eltarthat egy darabig..:D innen bármelyik percben jöhet, de az nem jelenti, hogy egyszer csak tényleg hirtelen be is indul. Én is erre számítottam, aztán indítani kellett majdnem 41 hetesen, majd császár :) ha megfogadsz egy tanácsot, ne félj, nem lesz semmi baj, de ne is akard megtervezni, mikor és hogyan jöjjön a baba. Sodrodj az árral, és akkor nem ér csalodas. Sok boldogságot!😊
ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, remélem, ez nem azt jelenti, mert tegnap óta dagad a lábam és ma már kicsit a kezem is.

Holnap leszek 22 hetes...

ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
36.ik héttől fél óránként keltem éjjel pisilni.... Bucira dagadt a fejem...szám, szemeim.. Teljesen el volt torzulva az arcom... A 36os lábamra csak a párom 45ös papucsa jött rá....nyákdugó is darabokban távozott onnantól... Utolsó 2 hétben gyakran volt hasmenésem... Mégis 41.ik héten indítottak.. Pedig minden praktikát bevetettem... Mindenkitől azt hallgattam a 36.ik héttől.. Hogy te ma holnap szülsz.. Hát nagyon nem....
ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én terhes sem vagyok, de a melegben nekem is dagad :)
ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez szules szempontjabol semmit nem jelent, tok termeszetes a vizesedes es a wc-re jarkalas (ha ez nem faj, nem csip), a baba mar nyom mindent.


Ettol fuggetlenul akar holnap is megszulethet, meg 3 het mulva is, isten tudja :D

ápr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a 34.héten kezdtem. 36hetesen a nyákdugó is elment, a feje is beilleszkedett.

Ehhez képest 39+6ra szültem 🤣

ápr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!