Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfordulhat ilyen gyorsan a...

Megfordulhat ilyen gyorsan a baba?

Figyelt kérdés

29+5 hetes vagyok. Egész nap mozgolódik a babám. Eddig a májam körül kaptam a rúgásokat, most lent a hüvelyemnél motoszkàl. Nem èreztem, hogy fordult volna, mégis teljesen máshol van...

Normális ez? Vajon fejjel lefelé lehet már befordulva? Vagy még fog változtatni ezen a pózon?


ápr. 15. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Meg.

De ez, hogy mit hol vélsz érezni, semmit nem jelent.

ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még bőven tud forgolódni, én legalábbis semmit nem éreztem belőle: mindig fejvégűnek látták UH-on, aztán egyszer ügyeleten harántfekvés, másnap megint koponyavégű.

Semmi extrát nem éreztem, sőt, második nap azért mentem vissza az ügyeletre, mert nem éreztem a megszokott mozgást és megijedtem :)

Az meg, hogy melyik testrészét mozgatja, mindig lutri, így semmire nem tudsz következtetni abból, hogy mit hol érzel :)

Ja, és bőven ráér még befordulni is, ne aggódj.

ápr. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!