Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt érezni ha 32. hét után...

Azt érezni ha 32. hét után megfordul a baba, milyen érzés, fáj?

Figyelt kérdés

nov. 9. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érezni, csak azt, hogy mozgott egy nagyot. De hogy csak bulizott vagy meg is fordult, csak ultrahanggal lehet megállapítani.
nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Nem lehet érezni, de azt érezni, hogy a mozgása változik és fáj is. Milyen végű a baba?
nov. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 37. és a 38. hét között fordult be, de meg nem tudom mondani, hogy mikor.

Korábban is mozgott nagyokat, akkor mégse fordult sehova most meg valamelyik nagy mozdulattal befordult, dehogy melyikkel azt nem tudom. Nem lehet érezni melyik testrésze merre van.

nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
38.hét után valamikor fordult be. Meg nem mondom mikor. Ott már kb minden mozdulata fájt
nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Én ereztem! Ahogy fordult és a fájdalom olyan más volt tudtam,hogy befordult másnap uh volt és igazam lett
nov. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Észre se vettem, UHn mondták.
nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!