Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csukló fájdalom terhesség...

Csukló fájdalom terhesség alatt. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Néhány hete kicsit elkezdett vizesedni a kezem és a lábaim is, de szerencsére csak minimális volt, és el is múlt. Azóta viszont a bal csuklóm erősen fáj, lassan egy pohár vizet sem bírok felemelni. A hüvelykujj alatti rész fáj olyan, mintha meg lenne húzódva vagy nem is tudom. Neten nem igazán találtam semmit róla, ami terhességhez köthető lenne, csak azért gondolom, hogy mégis, mert a vizesedéskor kezdődött, és azóta napról napra egyre jobban fáj.

Volt valakinek hasonló panasza? Lehet valamit tenni ellene?


ápr. 17. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, sokaknak terhesség alatt alagút szindróma alakul ki, szülés után elmúlik.
ápr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegig fájt, a végére az ujjaim is, nem tudtam fözni se, mert nem tudtam megfogni a kést. Szülés után 1 honappal mult el teljesen.
ápr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Félidőtől mindkét kezem zsibbadt, pedig minimálisan vizesedtem csak. Féltem, hogy nem fogom tudni megtartani a gyereket. Szülés után azonnal javult, de 9 hónap volt, mire teljesen megszűnt a probléma.


Kitartást kívánok!

ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7 hetes terhes vagyok.. es baloldalt a csipom rettenetesen faj 2-3 hete.. szoval lehet osszefugges
ápr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!