Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. Héten vagyok és kicsit...

20. Héten vagyok és kicsit sokat hajolgattam, emelgettem és elkezdett fájni az alhasam így keresztben alul. Mi lehet a gond? Tapasztalt ilyet más terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Második baba az elsőnel ilyen sosem volt pedig akkor is sokat keményedtem. Most az első miatt nem nagyon van lehetőségem pihenni. Napközben megerőltettem magam szerintem és akkor kezdett fájni de éjjel elmúlt a fájdalom es csak másnap délután tért vissza, akkor fekvésre újra elmúlt de estére eléggé fájt és éjjel is felébredtem rá. Vettem be meg magnéziumot megint elmúlt. Fekve nem érzek semmit de állva szur ahhoz hasonló mint mikor felfázás miatt hólyag fáj, helye is hasonló. Tuti nem a szalagok azt a fájdalmat ismerem. Holnap megyek dokihoz amúgy, de kicsit azért aggaszt addig is. Lehet a méhszáj fáj?

dec. 7. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább valami kezdődő felfázás.

Egyébként én azt is megfigyeltem, hogy amikor pár napon keresztül ilyen kellemetlen szúró-húzó érzésem van, utána látványosan megnő a hasam.

Meg amikor még kéne jönnie a menzeszemnek, akkor is érzem egy fél napig legalább, olyan, mintha meg akarna jönni. Nyilván a hetedik hónapban járva nem fog, de pontosan olyankor érzem. Én most 26 hetes vagyok.

Orvosnak azért mindenképpen említsd, de amíg nem elviselhetetlen görcs, addig szerintem nem túl nagy gond. Egyébként két ismerősömnek is baj van a méhszájával, de csak vizsgálaton derült ki, semmit sem éreztek.

dec. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát lehet igazad...meg sosem fájt hólyagom igazan amúgy, de elmúlt napokban sajnos sokszor álltam hideg csempén mezítláb nem vagyok hajlamos felfázni de terhesen ki tudja előzőnel nyár volt nem tél. Amúgy nekem eddig nem is látszott a hasam most vagyok mindjárt 21 hetes és most elmúlt napokba nőtt egy nagyot.
dec. 7. 09:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt h sokat keményedik húzódik majd hirtelen nő ismerem az elsőből csak ez a szúró középtáji alhasi fájdalom ismeretlen. Amúgy sajnos baci fehérje minden volt első trimeszteres pisi vizsgálatnal de meg se nézte orvos :( szedtem tozegafonyat.
dec. 7. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!