Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó vizelési inger?

Állandó vizelési inger?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár napja jött elő, hogy folyamatosan vizelési ingerem van. Amint felállok a wc-ről azonnal újra érzem, de nem jön semmi. Ez normális, csak a bbaba nyomja, vagy lehet nagyobb baj? Felfázás nincs, a vizeletteszt negatív. 16 hetes vagyok.

ápr. 17. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb. félidős terhes voltam, mikor egy hétig számoltam, hogy hányszor megyek pisilni.. napi 15-20 között volt.

Volt, hogy nekem is volt inger, de más nem, a gyerekem zseniálisan nyomkodta a hólyagom.

ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vasárnap ez volt velem is. Éjjel erre ébredtem, nem is tudtam visszaaludni, mert annyira erős volt az inger. Reggelig ébren tartott. Utána elmúlt erre ma hirtelen 4 után újra... nem olyan durva mint vasárnap, de nagyon rossz... remélem csak valamit nyom a gyerek, mert ez nem állapot.😅 alig értem haza a boltból...

20 hkm

ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

20 hetes vagyok, a nagyobb gyerkőcnél is pont így volt. Kb. állandóan tudtam volna pisilni, vagy legalábbis úgy éreztem, hogy tudnék, de semmi... Utáltam, mert sosem tudtam, hogy most akkor menni kell, vagy nem kell menni. :D

A kedvencem az, amikor azt érzem, hogy majd bepisilek, aztán valahogy elmozdul és seemmiii. Mindenesetre felkészít a harmadik trimeszterre, nekem ott még rosszabb volt, hogy egyszerűen azt éreztem, hogy majd szétrobban a hójagom állandóan, majd pisiltem két csöppet és az érzés ugyanúgy maradt. Ott ez már konstans volt, most még csak időszakos. :)

Szülés után nem tudtam felkelni, de nagyon kellett pisilnem, megkatétereztek. Szerintem 9 hónap után életem legnagyobb megkönnyebbülése volt. :D

ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb 23 hetes voltam amikor nyaralni mentünk és kb 5 percenként pisilni kellett menni... sajnos és ilyen
ápr. 18. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem később jött,de borzalmas volt.Állandóan majd bepisiltem.
ápr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!