Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek ne írjatok bántóan,...

Kérlek ne írjatok bántóan, nagyon magam alatt vagyok. Fel lehet ezt dolgozni?

Figyelt kérdés

Ma derült ki, hogy a harmadik gyermekem is fiú lesz.

Kicsi kislány korom óta vágytam rá, hogy anya legyek és legalább egy kislányt szerettem volna.

Járunk foglalkozásokra és mindig irigykedve nézem a kislányokat és egyszerűen nem hiszem el, nekem miért nem lehet?

De tényleg ha az ötös lottó főnyereménye és egy kislány közt kellene választani, akkor is egy saját lány gyereket szeretnék nem a pénzt.

Teljesen le vagyok törve, tudom idővel jobb lesz, de most nem látom a fényt az alagút végén.

És igen, azt is tudom, hogy van, akinek egy gyermek se adatik meg és emiatt is rosszul érzem magam, hogy nekem ilyen h@lyeség a legnagyobb problémám...

Nem lesz több gyermekünk így most már végleg elveszítettem az esélyt egy saját kislányra. Én szívesen akár örökbe is fogadnék, de a párom nem akar, erőltetni nem fogom.


ápr. 19. 12:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
77%
Menj el pszichológushoz. Komolyan ez legyen a legnagyobb problémád az életben!
ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
54%

Legalább lehet gyereked

Sok nő van akinek mindegy lenne, hogy fiú vagy lány, mégsem lehet egyik sem neki.

ápr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
52%
Erre nem lehet nem bántót írni, szégyelheted magad. Nagyon sok csúnya gondolat jár a fejemben veled kapcsolatban, de inkább tényleg nem írom le. Szegény gyereket sajnálom csak, jó lenne ha kezeltetnéd magad mire megszületik. Van egy teóriám miért lett ő is fiú. Ha ő lány lenne, a másik két gyerek nagyon megérezné hogy őket kevésbé vártad, szereted. Így jobban jártak ők. Akinek ennyire eltökélt szándékai vannak egy nemmel kapcsolatban annak gyereket sem szabadna vállalnia, mert bizony 50% az esély.
ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 A kérdező kommentje:

3, igen, amúgy féltem ettől is, hogyha lány, akkor nehogy "jobban" szeressem. Mert nem akarok a fiaimnak sem fájdalmat okozni.

Attól függetlenül, hogy mindig lányra vágytam, imádom a fiaimat és az életemet adnám értük! Életük minden napján mindent megteszek értük, de attól még nekem is lehetnek vágyaim.

12 hetes vagyok, éppen ezért is mentem el vérvételre, hogy minél előbb tudjam és feldolgozzam, ha megint nem kislány.

Nyilván azzal tisztában voltam, hogy fiú is lehet. Attól még fájhat, nem?

ápr. 19. 13:12
 5/82 A kérdező kommentje:

2, legalább lehet gyerekem...

Mondd egy féllábú embernek, hogy legalább neki van 1 lába, míg másnak egy sincs.

Míg a meddő/gyermektelen nőknek fáj, hogy nincs gyermekük (még), úgy gondolom nekem is jogom van rosszul érezni magam emiatt.

ápr. 19. 13:14
 6/82 anonim ***** válasza:
47%

2# jogod van persze , de attól még ne csodálkozz ha szétszednek.


Tehát ha egynemű gyerekeid vannak az olyan mintha egy lábad lenne? Marha jó példa....


Ne haragudj de te nem vagy normális.

ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
74%

Persze, hogy lehet vàgyad, csak 2 gyerekes anyukaként, sőt, felnőtt nőként tudhatod, hogy ez nem így működik. Tudtad, hogy 50% esély van rá, sőt szerintem 2 fiú után kicsit kisebb, de bevállaltad. Nem kell ezt ilyen világvége fájdalomnak megélni.

Keress egy szakembert, mert a te csalódottságod már túl van a normális határain. Vagy ezt a babát add örökbe és lehet tovább próbálkozni…

ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
77%

Nem írok bántót, miért is tenném?!

Teljesen megértelek. Az ember még csak tervezi, akkor szeretné hogy lehessen neki babája. Ha terhes lesz, szeretné ha egészséges lenne, ha úgy tűnik egészséges, akkor szeretné hogy xy nemű legyen. Mindig többet és többet akarunk :)

Valamiért neked ezt rendelte el a sors, hogy újra fiad legyen, ez nem hiába történt így, ahogy történt. Jusson ez eszedbe.

Majd a fiúk visznek haza lány unokát :)

ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
71%
Ha ennyire heves vágy van bizonyos nemű gyerek iránt, akkor a rendes pszichológusok mind azt szoktak javasolni, hogy ne vállalj több gyereket, egyelőre legalábbis, mert rossz hatással van az egész család életére egy ilyen fixáció. Neked most már mindegy. Vagy szakemberhez fordulsz, vagy megpróbálod ezt egyedül rendezni. Arra ne nagyon számíts, hogy "idővel magától" rendbejön, ha nagyon erős a vágy, akkor csak egyre durvább lesz. Valamit csinálni kell. Sajnos egy baránőméknél ilyesmi történt. Apuka akart nagyon, de nagyon lanyt. 3 fiú lett. Az utolsó 1 eves volt, amikor a fickó lelépett. Elvett még egy hölgyet, ott is született 1 fiú. Most válnak...
ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
79%

"Kicsi kislány korom óta vágytam rá, hogy anya legyek és legalább egy kislányt szerettem volna.


Járunk foglalkozásokra és mindig irigykedve nézem a kislányokat és egyszerűen nem hiszem el, nekem miért nem lehet?"


Ebből a szempontból gyermeki szinten rekedtél. Felnőtt ember bizony nem így gondolkodik. Ezek a mondatok olyanok, mintha egy óvodás mondaná. Szakemberhez lenne érdemes fordulnod.

ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!