Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zsizsikes bablevest ettem...

Zsizsikes bablevest ettem véletlenül 4 és fél hetes terhesen, lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés

A második tányérnál vettem észre 2 kis bogarat, anyukám készítette, mivel én tüdőgyulladással vagyok itthon 4 és fél hetes terhesen...Gondolom csak nem lehet bajom tőle mivel meg lettek főzve de azért úgy kicsit nem hagy nyugodni a gondolat.


Amúgy lehet hogy hülyének fogtok tartani, de kíváncsi vagyok hogy ti ennétek még belőle? Nem szeretnék pazarolni, ha nem muszály, meg amúgy finom is lett a leves, tüzetesebben átnéztem és a fazékban nem láttam többet egyenlőre, kicsit körülményes lenne most új ételt készíteni, nagyon örültem neki hogy anyukám kisegített



ápr. 22. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Bajod nem lesz attól amit megettél, de én biztos nem ennék több tányérral belőle.
ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 babyboom567 ***** válasza:
35%
Sőt, valószínű soha többet nem ennék, mert a hányinger fogna el.Anyád nem vette észre mikor főtt?
ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
nemterhesen se ennék többet belőle. Nem azért mert bajom lesz tőle, hanem mert ez az igénytelenség netovábbja, számomra undorító.
ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szólj anyukádnak, hogy bableves főzés előtt áztassa be a babot. A zsizsikék is feljönnek a vízfelszínre... terhesen sem ennék belőle, mert gusztustalan.


Ha neked van hozzá gusztusod egyed, mert bajod nem lesz tőle. De én már attól is elhánytam magam ma reggel, hogy megláttam egy foltot az almán.

ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 🤗
ápr. 22. 14:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hőkezelve lett, toxint nem termelnek, innentől nem hiszem, hogy bajod lehet tőle. A világ más részein szándékosan is esznek mindenféle lárvát. Hogy eszel-e még belőle, rajtad múlik.
ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Bajod mi lenne tole, csak kis hus, kukac, fove.

De fuj, es nem ontottetek ki ?

ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
A túdőgyulladás nagyobb kockázat mint a leves, de extra igénytelen vagy, ha ezek után képes vagy belőle enni. Undorító még a gondolata is, de ha neked belefér edd csak. Kutyámnak nem adnám.
ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
négy és fél hetes... bahh, pozitív a teszted és már három nap múlva ezen parázol? Hosszú kilenc hónap(unk) lesz.
ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Látom felborzoltam kicsit néhány ember kedélyét 😁 a normális válaszokat köszönöm szépen!
ápr. 22. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!