Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10mm-es petezsák 5mm szikhólya...

10mm-es petezsák 5mm szikhólyag benne. Menstruáció kimaradás szerint 6.hét, de még nem látni semmit. Van remény? Kontroll 3 hét múlva…

Figyelt kérdés

ápr. 22. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
van bőven. 4-5 hetes lehetsz a valóságban. Ilyenkor még nincs szívhang.
ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Korán mentél.
ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy semmit. Petezsák szikhólyaggal. Az nem semmi. Nekem ilyenre 5 hetest mondtak.
ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk azon csodálkozom, hogy 3 hét múlvára rendelt vissza a doki.
ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Nekem 12mm-es szabályos petezsákot látott az orvos, szikhólyag és embrió nélkül 6+2 hetesen. Hamarosan születik a kisfiunk :) Ne stresszelj rá, 3 hét múlva biztos lesz már szívhang is.
ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenki válaszát !


Kedves 3. válaszadó , igazad van!! Ez nem semmi , csak kicsit meg vagyok ijedve, mert előző terhességem során ilyenkor már látható volt az embrió. Ehhez hasonlítottam, amit nem is kellene mivel nincs 2 egyforma terhesség sem..

Bízom benne, hogy később fogant és 3 hét múlva már látjuk amit kell!

ápr. 23. 01:45
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk ugye biztos volt a fogantatás időpontja mert lombik volt. 6 +0 nekünk is csak ennyi volt. A doki szerint rendben. Azt nézte jó helyen van és 2 hét múlva kellett visszamenni mert utána ment szabira. Akkor már volt szívhang.
ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!