Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mai uh-n 17.8 mm-es petezsák,...

Mai uh-n 17.8 mm-es petezsák, benne szikhólyag, menstruáció alapján 6 hetes várandósság, uh alapján 5. Tényleg ekkora petezsák még csak 5 hétnek felel meg?

Figyelt kérdés
Próbáltam neten utána nézni, de nem találtam érdemleges választ! Két hét múlva kontroll!

2021. márc. 8. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Megkerestem, 6+1-nél 19mm volt a petezsák. Azóta 19 hetes vagyok, minden uh-n a korának megfelelő volt a mérete.
2021. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez jó érték ugye? Hosszú ciklusaim vannak, valószínűleg később fogant, nem középidőben, azért lehet az eltérés?
2021. márc. 8. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó ez az érték, ne aggódj.
2021. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! 🥰
2021. márc. 8. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5het 3 naposan volt 10 mm petezsák szikhólyaggal. Olvastam valahol, hogy a petezsák mérete + 4 hét megmutatja, hogy hány hetes vagy. Nekem most is és előző babáknál is pont kijött. A petezsák maga 6 hétnek felel meg, viszont az, hogy nincs még benne embrió, 5 hétnek. Biztos ezért mondta a doki. Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2021. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Annyit mondott a doki, hogy szikhólyag jelen van, úgyhogy két hét múlva kontroll, akkor már lesz szívhang! Ja, és szép formájú a petezsák! 🥰 Szerinte a hosszú ciklus lehet az oka az eltérésnek!
2021. márc. 8. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!