Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció szerint 6 hét 1...

Menstruáció szerint 6 hét 1 napos a terhességem. Uh-on 16 mm-es petezsákot látnak 5 mm-es szikhólyaggal. Embriót egyáltalán nem. Ki volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Az orvos azt mondta, ha nagyon szeretném még várhatok egy hetet, de ne fűzzek sok reményt, mert szerinte ez egy rendellenes terhesség :/ Ki volt már hasonló helyzetben? A menstruációm 29 napos volt az elmúlt fél évben.

Ki volt hasonló helyzetben?



#embrió #üres petezsák #Petezsák embrió szikhólyag #nincs életjel
2016. ápr. 24. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem se látszódott semmi, doki nem is mondta ki, hogy terhesség, szerinte nem vagyok az. Most töltöm a 14. hetet.
2016. ápr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

5 hetesen csak egy 10 mm-s petezsákot láttak, még szikhólyagot sem. Két hét múlva ott volt a 10 mm-es ülőmagasságú embriócska, dobogó szívvel. (bevált a 10-es szám nálunk ;) )


Engem nem kedvetlenítettek el ilyesmikkel. Általában hatodik héten látnak szikhólyagot is, és általában hetedik héten az embriót, és akkor már nem árt ha szívhang is van. (De olvastam olyat, akinek csak a 9. héten találtak szívhangot és egészséges gyermeke született. )

Egész egyszerűen korán mentél el hozzá, esetleg pár nappal fiatalabb a terhesség.


Ilyenkor nem szeretnek nagyon biztatni az orvosok, de a lényeg, hogy jó helyen van, nincs hú de nagy elmaradása és jövő héten kontrollon látszik majd, hova fejlődött. Légy pozitívabb! Szurkolok!

2016. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Remélem igazatok van. Én is ebben bízom, hogy fiatalabb a terhességem valahogyan. Mondjuk muszáj voltam menni, mert barna hüvelyváladékom volt 5 hetes korom óta, amire gyógyszert kaptam. 7 napig volt barna folyásom, ami most 2 napja teljesen megszűnt! A hasam sem fáj.
2016. ápr. 24. 10:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nekem is volt barnázásom, ha jól emlékszem nyolc hetes korban jött utoljára. Azóta nincs.
2016. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pontos szàmokra nem emlékszem méretben de hat hetes voltam s petezsàk szikhólyag volt de embrió sehol.

Egy hét múlva már ott volt.

Úgyhogy kis türelem,kívànom neked a legjobbakat:)

2016. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6+1-en volt pont amikor mentem. De baratnomnek 6+3an ugyanugy mint neked. Neki is azt mondta a doki,hogy ne fuzzon sok remenyt a kicsihez... Most 21hetes babas :)

Szoval en elmennek par nap mulva ujra...csak egy masik orvoshoz :)

Szoritok. Majd ird meg mi volt :)

2016. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat! Szerdán vagy csütörtökön megyek vissza uh-ra. Remélem nekem is lesz szívhang majd 🙏🙏
2016. ápr. 24. 15:16
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltam kontroll uh-on. Minden rendben, crl 4 mm, jó életjelenségek 😊 Úgy látszikbaz együttlét utáni 6-7. Napon fogant meg! Pont 1 héttel kisebb és abban a hónapban a 13. ciklusnapon voltunk együtt és a 18-20. ciklusnapon fogant meg 😄
2016. ápr. 27. 12:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulàlok:)
2016. ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Nagyon kitartó spermiumai vannak férjednek, inkább kislányra számítanék az esetedben. :)
2016. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!